Share
Goto down
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Neudržovaný park

za Wed Nov 07, 2018 11:21 pm
Bylo až k údivu že žena s takovým ohněm v srdci i těle není jedna z těch co touží jen po románcích na jednu noc. Ovšem co bylo taky známe bylo to, že jí jen tak nikdo nesvede. Že je snad jako nějaká pevnost, ke které se sotva někdo dostane. Věděla, že jí špatně nebude. Ale věděla že se nejspíše dost uvolní. Nakonec do sebe vyklopila i druhou sklenku a hned jim nalila třetí. "A na budoucnost." ťukla si s ním opět, vypila jí. Začala cítit jak jí tenhle alkohol rozehřívá celé tělo. Jak jí uvolňuje a jen podporuje oheň který v ní je. Dostat se do nálady s tímhle alkoholem je opravdu velmi snadné, a ještě snadnější je opít se jím. Nikdy se sama ale neopije tak aby jí bylo špatně, vždy ví co dělá, i když je mírně omámená alkoholem. "Accepta apel războinic?" (Přijmeš výzvy bojovníku?) zasměje se tiše, seskočí ze stolu a začne pomalu tančit do rytmu jedné písně, která jen podporuje její horkou krev která jí koluje v žilách. Gavrimu musí být jasné že je jedna z těch žen, která může mít muže jakéhokoliv si zamane. Očividně ale není případ který by toho využíval. Ráda se baví, to ano, jen po svém. Momentálně se bavila s ním. Díky jejich divoké krvi si možná tak moc rozumí.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Neudržovaný park

za Thu Nov 08, 2018 12:40 am
Jen co vypili druhou skleničku, už jim rusovláska nalévala další. "Na budoucnost," zopakoval po ní další přípitek a zároveň si s ní ťuknul, načež sklenku vypil. I on cítil, že jeho ledová maska taje. Na tváři se mu usadil lehký úsměv, se kterým ji pozoroval. Nebylo to vyloženě zírání, ale na co taky měl jiného koukat, když tu byl s ní. Ne zas, že by na ni byl špatný pohled, to rozhodně ne. Nad otázkou v její mateřčině jen pobaveně pozvedl obočí. Výzvy měl rád, často je i vyhledával, už jen téměř každý jeho zápas byl výzvou, ale rozhodně nebyl hlupák, co se nechá vyprovokovat ke každé pitomé výzvě nějakým tupcem, kterého potká. Meřino škádlení ovšem neměl důvod odmítnout. Okamžik na ni jen hleděl, po tom co seskočila že stolu a začala tančit v rytmu hudby. "Mne nravyatsya problemy," (Zbožňuju výzvy.) odpověděl jí ale nakonec s dalším z jeho úšklebků. A v očích mu veselé jiskřilo, zatímco ji pozoroval. "Musíš mi, ale nějakou dát," dodal po chvíli pobaveným hlasem.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Neudržovaný park

za Thu Nov 08, 2018 12:15 pm
Rozhodně by sama nečekala co její mysl vymyslí když si dá pár skleniček. Ale v jeho přítomnosti má tendence se uvolnit ještě více než normálně. Zajiskřilo jí v očích ještě víc když jí odpověděl. "Odolej.." pousmála se a šoupla stranou stůl. Už jen díky těm jiskřičkám v očích a tomu pohledu pro který by každý muž zabíjel, mohl vědět že to bude mít hodně těžké. Přepnula si písničku na vhodnou pro to co chce udělat. Hned začala hrát Bad at Love. Neotálela moc dlouho než začala tančit přímo před ním. Napřímila se, lehce prohla v pase, přidržela si vlasy nahoře a začala se vrtět do rytmu hudby. Pohyby pak přišly sami. Byla pohybově nadaná, to už si mohl všimnout při tréninku. Tohle bylo ale zcela něco jiného. Skutečně pokoušela jeho trpělivost. Ty pohledy které na něj vrhala, to jak se vrtěla. Ale když už si myslel že taneček skončil, protože jim oběma nalila další sklenku a sama svou hned vypila, navázala další. Šlo vidět že se ani nezadýchá, vzala jednu ze židlí a usmála se. Jakmile začala náhodně hrát Drunk in Love, bylo jí jasné že je to jako znamení. Olízla si rtíky a tričko které na sobě měla si zavázala uzlíkem těsně pod prsy. Dotáhla si židli do volného prostoru a přitom šla kočičí chůzí. Věnovala mu pohled a pak tančila dál. Šlo vidět že je to jedno z jejích mnoha nadání. Ovšem že mu chtěla dopřát podívanou, ale rozhodně by byla ráda kdyby se sám zapojil, i když si ho při tanci moc zatím nedokáže představit. Poslední taneček skončila těsně před ním, to už byl znát ovšem lehce zrychlený dech. V očích měla skutečně onu výzvu, ovšem záleželo na tom jak si to přesně přebere on.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Neudržovaný park

za Thu Nov 08, 2018 6:15 pm
Bez zaváhání mu dala výzvu, která nebyla rozhodně snadná, ale pro něj by rozhodně neměla představovala problém. Měl jí odolat, zatímco ona jej ve své podstatě začala svádět hříšnými pohyby svého těla, po tom co mu věnovala ten uhrančivý pohled a odsunula stůl. Vychutnával si ten pohled na její tělo vlnící se v rytmu hudby, už jen z toho důvodu, že prostě mohl. Jen málokdo by na něm poznal, že je za tím i něco víc. Něco mezi touhou sledovat ji co nejdéle to půjde a naopak myšlenkou na to, že by ji zarazil. Každý její pohyb byl dokonalý, ale zároveň na tom bylo něco laciného. Miloval, když ženy tančily, ale záleželo na to jak... Tohle mu zamlžovalo jasný úsudek, doháněla ho k šílenctví, pohled mu zvláštně ztmavl. Probouzela tím v něm zvíře, lovce, který touží po kořisti, která se mu sama nabízela. Zkoušela jeho trpělivost. Pak si úlevně okamžik myslel, že má vyhráno, neboť na okamžik v tanci ustala a nalila jim další skleničku, ale to se zmýlil. S další písničkou přišla další zkouška a pod jeho chladným pohledem se skrýval hlad. Její dokonalé tělo, které z části odhalila, když si na tričku udělala uzel, to všechno to jen zhoršovalo. Opřený o parapet si užíval té podívané, bavil se. A když stála těsně před ním, nemohl si nevšimnout výzvy v jejích očích, tolik toužil ji k sobě přitisknout...
Přesto... přesto odolal, neboť měl opravdu silnou vůli. Vlastnost či schopnost, díky níž přežil ve vězení všechno to peklo, kterým si prošel. Vlastnost, která byla jedním z důvodů proč si jej Stín vybral mezi své Vrány. Hodlal její výzvu zvládnout a tak, ač to nebylo snadné, opravdu odolal. Provokace a ofuky, dělání naschválů, hašteření a odmítání... vzpurnost... to všechno jsou věci, kterými by ho žena donutila po sobě šílet. Pocit, že ji nemůže mít a o to větší touha ji dostat. Tohle vypadalo příliš snadně. Už jen proto její výzvu přijal i podruhé, kdy jí ji viděl na očích... nepodlehne. Mnohem více by ovšem toužil po tom, kdyby ona ona nechtěla podlehnout jemu. Pralo se to v něm. Být to jiná dívka, svede ji, užije si s ní a víc by s ní už nechtěl nic mít nebo by minimálně předstíral, že se nic nestalo, ale u ní to bylo jiné. Vážil si jí.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Neudržovaný park

za Thu Nov 08, 2018 6:56 pm
Jak mu bylo jasné, ona se často držela dál od mužů. Otázkou bylo jestli vůbec někdy někoho měla. Ty pohyby které dokázala dělat, moc dobře si začala všímat jak mu ztmavly oči touhou. To jí dodalo skvělý pocit. Touží po ní. Ale to bylo vše co toužila vědět. Poté, když píseň skončila, zasmála se, uzel trička si rozvázala. "A tím představení končí. Myslím, že jsem toho vypila dost." poznamenala a pomalu došla do kuchyňky ve které si nalila sklenku čisté vody. Možná byla tak trochu potvora. Navnadila ho a pak jednoduše dělá jako kdyby se to nestalo. Očividně potřebovala vědět, že je někdo po kom muži touží. Ale ona netoužila jen po sexu, i když nepochybovala že s ním by byl kurevsky dobrý. Jak už bylo zmíněno, ona za muži neběhá. Dost si užívá když určitý typ mužů běhá za ní. Jen si prostě sem tam potřebuje dokázat, že opravdu nevypadá špatně. Jiskřičky ale z jejích očí nemizely, hudba hrála dál, různé náhodné skladby které byly přímo stvořené k tanci. Bylo to jako zahrávat si s ohněm. Hrát si s něčím o čem víte že by jste neměli. Napila se vody a až poté se pomalu otočila na něj a založila si ruce na hrudníku. Chvilku si ho jen tak prohlížela, jako by se snažila proniknout do hloubky jeho duše. Její pohled ale moc dobře dával najevo že ona dostala to co chtěla, i když ne do puntíku. To jí stačilo. I kdyby měl v plánu jít hned spát. Nebude rozhodně poté brečet v koutě. Takový typ ženy ona není. Je silná, smrtící, vystačí si sama. Nemá svojí přezdívku pro nic za nic. Canary, také Kanárek je vskutku úžasné stvoření. Nepolapitelné. To ona také je.
Sponsored content

Re: Neudržovaný park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru