Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Restaurace La Mama

za Thu Sep 06, 2018 6:42 pm

Tento podnik je na úplně jiné úrovni, než kterýkoliv jiný po celém městě. Fenomenální La Mama má ty nejlepší kuchaře a číšníky světa, zároveň také ty nejvyšší ceny, které si málokterá vrána může dovolit. Je zde věčně plno a proto je třeba rezervace. To je však nezastaví, že?
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 3:32 pm
New York, pomyslné srdce celé Ameriky, žije každou minutu dne, dokonce i v hluboké noci. Co však ale New York netuší, je to, že jeden velice důležitý život má za pár chvil vyhasnout a rozpoutat tak peklo mezi nic netušícími lidmi. Tedy, pokud se to maličké vráně podaří. Ohnivá dívka, přezdívající si kanárek, dostala jasný úkol od svého temného bosse. Kdo by to byl řekl, že místostarosta, někdo na tak vysoké pozici, se bude cítit ohrožen zdánlivě bezvýznamným zastupitelem? O to víc šokující je fakt, že se nebál klesnout tak hluboko, že si na něj najal temné vrány, aby ho odklidily z cesty. Kdo ví, proč si Stín vybral zrovna Meru, snad pro její plíživé schopnosti, protože tenhle džob musí být za každou cenu do puntíku přesně provedený, protože jinak to bude znamenat konec pro ně všechny.
Kanárek dostal jasné instrukce, kde se bude tento mladý politik nacházet – každou neděli o půl osmé zavítal do luxusní restaurace La Mama, kde povečeří se svou manželkou a dvěma dětmi a dnešek není výjimkou. V sedm hodin vyrazí nablýskané Audi s rozveselenou rodinou od jejich domu a díky šikovnému kličkování šoféra jsou během chvíle před restaurací. Kanárek si musí pečlivě promyslet, kdy zaútočí tak, aby nebyl spatřen a provedl co nejčistší práci. Zaútočí hned nebo raději počká? Na ulici je tolik očí… rodina, šofér, ochranka restaurace, hosteska, kolemjdoucí na ulici. Ale pokud nezaútočí teď, bude se muset nějak dostat přes pečlivě chráněný vstup do restaurace. Možná uzamčený zadní vchod, či pootevřené okno v druhém patře? Kdo ví, kam ale okno vede? Je to jen a jen na Kanárkovi.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 4:02 pm
Už od oznámení nového úkolu jí srdce buší nadšením. Vybral si ji, právě ji, k tomu aby splnila tento úkol. Ví moc dobře, že ho nesmí zklamat. Spoléhá na její schopnosti, které si vytříbila časem. Byla to pro ní opravdu spousta tvrdé práce. Za ty roky měla možnost soustředit se na vytříbení svých schopností. Neměla rodinu, neměla milence. Žila a dýchala pro vybíjení si své agrese, pro dokonale odvedenou práci. Stále ale byla ta možnost toho, že se akce nějak zvrtne. Pomůže jí v tom její šarm? Svou přezdívku neměla jen tak pro nic za nic. Zaplašit špatné myšlenky jí šlo poměrně snadno. Musela se soustředit na úkol, výzvu která jí právě byla předložena. Veškerá lidskost jde v tuhle chvilku stranou. I přes to že sebou má mít onen politik rodinu, které ona připraví doživotní trauma, dokončit to musí. Drobný soucit není na místě. Jakmile se daná osoba někomu znelíbí a její protivník má dost peněz, může si začít kopat vlastní hrob. Obzvláště v politice. Seděla pohodlně opřená na střeše ze které viděla jak na ulici tak na celou budovu. Její mysl začala promýšlet nejrůznější scénáře. Zaútočit na něj před restaurací by bylo pošetilé. A nebyl by to její styl. Ani trošku. Musí to provést dokonale nenápadně. Měla na sobě svůj plášť s černou kůží, který jí pomáhal splynout s tmou. Zadní vchod. Ano. To je přesně to co potřebuje. Několik rychlých a tichých pohybů, skoků a octne se u zadního vchodu. Zaposlouchá se jestli se někdo za dveřmi nenachází, pak už jen podle ticha vytáhne z vlasů dvě sponky a otevře si zámek. Vklouzne dovnitř, zavře za sebou a nadechne se. V té chvilce využije Orlí pohled, aby se vyhnula nežádané pozornosti. Potřebuje najít hostesku, zneškodnit ji a vzít si její oblečení. A nebo se dostat do kuchyně.
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 4:14 pm
Ač se to zdá jako filmové klišé, Mera si zvolila zadní vchod jako způsob, jakým se může dostat dovnitř. Zámek by neměl být pro vránu žádný problém, ani pro naprostého začátečníka, jelikož jde o první věc, kterou se mezi vránami naučí. Boj je sice důležitý, ale ne tolik, jako umění dostat se přes zamčené dveře, které vám mohou zachránit život. A tak je během chviličky uvnitř bez sebemenších problémů. Malá chodbička je temná a chladná, tlumené stropní světlo neposkytuje přílišný dojem luxusní restaurace. Před kanárkem se nachází další dveře, které jsou však již odemčené a vedou do kuchyně, jinudy cesta nevede. V kuchyni se to hemží kuchaři, pomocníky a číšníky, kteří mají plné práce. Ostatně, plná restaurace a snaha o tu nejvyšší kvalitu je na vystresovaných obličejích všech znát. Mezi nimi prochází majitel podniku, dohlížející na to, aby se nikdo nepoflakoval nebo nešidil pochutiny. Jak se přes takový rachot ale vrána dostane? Musí také zjistit, u jakého stolu se politik nachází, stejně tak vymyslet způsob, jak ho zlikviduje. Udělá to hned nebo ještě počká?
Politik se nachází u zadního stolu, což znamená, že se musí dostat přes celý obrovský prostor pokrytý plnými jídelními stoly, číšníky a návštěvníky mířícími na toalety. Rodinka vypadá šťastně, když hledí do jídelních lístků a vybírají, co dobrého si dají. Děti na svého tatínka hledí s obdivem, neustále se po něm natahují a jeho manželka jej drží láskyplně za ruku. Proč by někoho takového toužil někdo odstranit? Co mohl tak hrozného provést? Otázky, které si však Kanárek klást nesmí, stejně jako nesmí ukázat soucit. Jeho život pro ni znamená tučnou odměnu a tím jediným by se měla řídit.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 4:32 pm
Jediné dveře. A také jediná možnost jak se nejlépe dostat dovnitř. Někdo by to možná i dokázal méně komplikovaněji, ovšem tato akce není rozhodně žádná brnkačka. Na škvírku si pootevře dveře aby nakoukla dovnitř. Není to tak složité. Spousta stolů a.. dokonce vozík. Vozík přes který je přehozen závěs a na kterém vozí dezerty. Pod plachtou se schovávají ubrousky, čisté zástěry a uniformy které neměli kam uskladnit. Spodní příčka je dost velká na to aby se tam nasoukala. Díky své hubené postavě se může dostat snad do jakéhokoliv prostoru. A pak.. jí to už nikdo nemohl více ulehčit když byl stolek na kolečkách přesunut ke dveřím. Jakmile se nikdo nedíval, popadla z pod něj oblečení pro číšníky, nasoukala se do něj. Své oblečení vhodila mezi smetí u zadního vchodu. Za tu částku se jí to vyplatí. A pak už jen došla ke dveřím, a v nestřeženou chvilku stáhla číšnici s podobnou barvou vlasů do malé chodbičky. Byl to poměrně rychlý chvat který jí uspal, ruka na puse dívky zapříčinila to že ani nestihla vykřiknout. A už se válela zahrabaná mezi odpadku. Meru nespatřila. Zahrabala jí pod pytle odpadků tak aby si jí nikdo nevšiml. Však také bude v pořádku. Poté se jen upravila. Rychle vklouzla do kuchyně. Vzala vozík a nechala na něj vložit poslední objednávku. Tvářila se jako že tam dokonale patří. Pro každý případ byla připravená použít svůj Šarm. Její vyjímečný talent, zvláštní jak by ona řekla prokletí, se kterým se narodila. V kapse měla také lahvičku. Moc dobře věděla na co je alergický její cíl, což jí značně zvýhodnilo celou situaci. Pomalu vyjela s vozíkem směrem hlavní srdce restaurace a také směrem k hledání jejího cíle.
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 4:49 pm
Zdá se, že to má mladá vrána dobře promyšlené, její počínání je prozatím bez povšimnutí. Měla štěstí, ten večer se tam zrovna ocitla nová číšnice s červenými vlasy v drdolu. Kdo ví, jak dlouho ji tohle štěstí bude ale provázet. Příliš dlouho zřejmě ne, jelikož na ni narazí majitel podniku, který mezitím opustil kuchyň. Začne se velmi silně mračit a ukazovat směrem k baru, kam jí nakazuje zaplout pro roznášení objednávek pití. Bohužel ani jedna z nich ale není přesně tam, kam by potřebovala. Bude si na ni muset počkat, anebo risknout, že neuposlechne rozkazu majitele, který ji bedlivě pozoruje zpovzdálí a vydá se pro objednávku sama. Mezitím se manželka politika zvedne a s oběma dětmi zamíří na toalety, nechávajíc ho u stolu samotného. Právě teď by mohla být její šance si trochu zašpinit ruce, jenomže co ty kamery na každém sloupu? I kdyby byla sebevíc nenápadná, kamery ji zachytí, jak se k němu přibližuje. A bez manželky si sám zřejmě neobjedná, takže bude muset počkat, i kdyby chtěla objednávku vyřídit sama. Do toho na ni začne vrčet barman, celý nevrlý z toho, že nekmitá tak, jak by v takovém luxusním podniku měla. Co když udělala chybu, když se rozhodla vydávat za trénovaného zaměstnance? Bez řádného školení a prozkoušení by si sem majitel nikoho nenabral a jeho podezření narůstá, přivolávajíc ochranku, aby nenápadně postávala ve stínech a pozorovala celou restauraci, tedy včetně zaměstnanců. Štěstí, jak se zdá, Kanárka doopravdy opustilo, pořád další a další komplikace. Jeden z číšníků jí vztekle strčí do ruky tác, přičemž jí poručí, aby jej donesla ke stolu číslo sedm, jenomže stoly nejsou očíslované! Přesně to je součástí školení nových zaměstnanců. Když se splete, nejenže se setká s nevrlými hosty, upoutá na sebe pozornost a už tak nežádoucí ostražitost majitele, ale také ztratí přehled o tom, co dělá její cíl. A neuposlechnout nemůže, neboť na sobě může cítit oči majitele, který čeká na její další kroky. Tak primitivní věc jako odnést jídlo ke stolu číslo sedm, by pro jeho zaměstnance mělo být samozřejmé.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 5:18 pm
Komplikace. Ty se stávají. Ovšem cvičený assassin si musí zachovat chladnou hlavu a nenechat se vyvést z míry. Hold tu bude muset strávit o nějakou dobu déle. Jako první podle instrukcí zamíří na bar. Ze všech sil se snaží plnit co je jejím momentálním úkolem, během toho monitoruje cíl. Sice začala pociťovat menší stres, jakmile došla do prostoru i ochranka, ale i tak si musela udržet chladnou hlavu. Jaká to prekérní situace. První bod. Uklidnit barmana. Začne využívat svého šarmu. Okouzlení barmana není tak těžká věc. Prohodí s ním několik slůvek o tom jak je jí nevolno, ale jak se snaží, jak se jí tu líbí a že by tam chtěla vydržet, že se chce ukázat v tom nejlepším světle. Jakmile ale viděla že tam sedí sám, v podstatě bez ničeho, bylo jí jasné že ta chvilka přijde. A chvilku poté přišel jeden ze zákazníků který seděl těsně u něj s tím že chce určité nápoje a ať jim je ona donese. Nasadila milý příjemný úsměv, použila svůj šarmantní výraz a během chvilky už nesla pití k onomu stolu. Jelikož je Mera kus ženské, ladná chůze a úbor v kterém se její boky a zadek tisknou upoutá pohled onoho politika. Donese objednávku na onen stůl, ihned dostane dýško po jejím nádherném(i když hraném úsměvu) jde kolem stolu politika. Ten jí k sobě přivolá. Ona rychle prohlédne okolí a když se nikdo nedívá a prochází kolem něj, cosi jí začne povídat, vyptávat se jí co dobrého k pití by bylo pro něj a pro ženu, a co pro děti v čem by nebylo moc cukru, v nestřeženou chvilku mu do sklenky s vodou či nějakým pitím kápne pár kapek. "Máme tu spoustu kvalitních ročníků vín, skotské či nějaký koktejl pro vaši ženu. Pro děti bych doporučovala nějaký džus, záleží na volbě jídla. Neváhejte se na mě obrátit, stačí mě jen přivolat, budu u baru kdykoliv si něco budete přát pane." její úsměv ho dostane tak moc, až si politik promne prstýnek na prsteníčku. Nadšeně souhlasí a nechá jí odejít.
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 5:37 pm
Šťastnou náhodou se Mera vyhne tomu nebezpečnému dilematu, když ji vysvobodí jeden zákazník. A díkybohu, požadavek zákazníka má přednost, což dívka splní ihned a majitele tím nepatrně uklidní, přesto z ní nespouští oči. Mistrně zvládne i konverzaci se svým cílem, aniž by pojal podezření, ba naopak. Její šarm umí skutečné divy. On se však své vody ani nedotkne, neboť vodu si může natočit doma z kohoutku, sem si přišel pochutnat na kvalitním vínu. Jakmile se jeho manželka vrátí i s ratolestmi, ihned máchne rukou a přivolá si kolemjdoucího číšníka, který bohužel není Mera. Ta je přivolána zpět k baru, kde na ni čeká naštvaný číšník, kterému nepomohla s objednávkou na stůl sedm. Poučí ji o tom, že jsou tu všichni jeden tým a měli by si pomáhat, ale více se s ní nezaobírá, objednávku vyřídil již sám. Jde si ovšem stěžovat majiteli, který k ní pomalu, avšak rázným krokem zamíří. Záchrana však přijde v podobě zavolání z kuchyně, aby donesla na stůl číslo dvanáct objednávku. Kuchaři se naštěstí Kanárek líbí a ukáže jí, že se jedná o stůl u sloupu s kamerou a postarším párem. A pak konečně přijde její šance. Další zavolání, předkrm pro stůl politika je hotov. Teď je jen na ní, zda mu něco přidá do dýňové polévky nebo si ještě počká. Tak jako tak, polévka je na stole a politikovi je záhy nevolno od žaludku. Možná mu nesedla polévka? Urychleně se zvedne od stolu a zamíří na toalety. Vrána by se měla ujistit, zda je vše v pořádku nebo využít možnosti, že bude konečně sám, pryč od všech očí. Jenomže majitel podniku si ji zrovna odchytne a chce s ní hovořit o jejím dnešním výkonu, co to vyvádí a zda si uvědomuje, že dostane výpověď. Ztratí se mu na toalety? Co když ji tam ale bude následovat, protože tam nemá co dělat? Jak si drobná vrána poradí? Majitel je silné mysli, její šarm jí na něj zřejmě nepomůže.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 6:09 pm
Tváří se jako nevinná dívka která právě dostala vyhubováno od barmana. Pak se však snaží pracovat dál, jak jen je v jejích silách. Jakmile ale záchrana přijde okamžitě dojde pro objednávku a odnese jí na příslušný stůl. Opět její vystupování pomůže, jak u kuchaře tak i u staršího páru. Jakmile má možnost a dostane další možnost splnit svou misi, BUM! Jednoduše při převzetí objednávky do polévky doleje několik smrtelných kapek 'jedu' a když pak při práci vidí jak politik odchází na záchod, cítí spokojenost. Ta se ale záhy promění v poměrný stres. Jakmile si ji odchytne majitel podniku, začne se omlouvat, slibovat mu že se polepší, dokonce jí ukápne pár slz. Omluví se mu že se dá do pořádku a hned se vrátí. Odběhne na záchod tak rychle, že se majitel nestačí ani rozkoukat. Jakmile uslyší hlasitější zvuky z pánského záchodu, ohlédne se, šoupne tam židli ať pánské záchody zevnitř nejdou otevřít, aby se politik nedostal ven a nezkusil si zavolat pomoc. Hned na to zmizne na dámské, upraví se a cupitá do kuchyně. Tam se malou chvilku ometá, ale pak se vytratí směrem k zadnímu vchodu. Doufá že už je to konec všem těm strastím. Je neskutečně ráda že nežije normálním životem, pracovat v takovém podniku by se jí rozhodně ani za mák nelíbilo.
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Re: Restaurace La Mama

za Sun Oct 28, 2018 6:23 pm
Nebohý politik se nedožil ani hlavního jídla nebo dalšího uchopení manželčiny ruky, pohlazení svých dětí. Nikdo z nich už s ním nepromluví ani slovo, neboť jed od nejlepší alchymistky temných vran je tak rychlý a účinný, že ani nedokáže víc než slabě zabušit na dveře, kam ho mazaná maličká vrána uvěznila a vydechne naposledy. Nikdo se nikdy nedozví, čím se provinil, že ho místostarosta chtěl odstranit, nikdo se nikdy nedozví, kdo ho zabil, kdo si vraha najal. Díky namíchané tinktuře nebudou ani schopni dohledat, co za jed to je a dojít tak k tomu, jež ho namíchal. Temné vrány pracují rychle a účinně. A tahle vrána to zvládla tak, že ji nezaregistroval ani nasazený agent, jež odhalil, co se tu chystá. Měla obrovské štěstí, že nepřišla do střetu se silným, nekompromisním a tvrdě trénovaným agentem, oproti němuž by její šarm neměl šanci zafungovat, ani její asasínské talenty. A tak se tichý vrah vytratí do noci tepajícího města, aby podal svému bossovi tu dobrou zprávu, nechávajíc za sebou nic netušící strávníky a zaměstnance podniku, který po takové aféře bude mít velké problémy, než získá zpět svou reputaci, možná už ji nikdy nezíská, kdo ví? Protože… který významný člověk by chtěl povečeřet na místě, kde se udála vražda, aniž by ji kdokoliv postřehl? Příště by to mohl být kdokoliv z nich. Protentokrát však byli ušetřeni všichni kromě nebohého politika, který byl prostě a jednoduše nepohodlný a musel za to zaplatit svým životem. Kanárkovi za to ale na bankovní účet přistane tučná odměna – 4.500 dolarů.
Sponsored content

Re: Restaurace La Mama

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru