Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

"The Aviary" Bar

za Sun Sep 30, 2018 11:15 am

The Aviary je top ze všech topů. Bar na vrcholku mrakodrapu je jen pro ty nejvýznamnější businessmany a jejich známé. Máte jméno, které něco znamená? Jste vítáni. Jste nikdo? Tak vypadněte sami nebo vám s tím místní bodyguardi pomůžou.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 09. 18
Age : 25
Location : Crow of Light
Zobrazit informace o autorovi

Re: "The Aviary" Bar

za Tue Oct 23, 2018 10:37 am
Otevře složku, kterou před něj hodí jeho šéf a pročte si informace, které se v ní ukrývají. Podle všeho je jeho cílem jakási Paulie Cathel, jde o ženu v jeho věku, jen s mnohem tučnějším účtem, než je ten jeho a to je hlavní důvod, proč se o ní zajímají. Napadne ho, že se jí má nabourat do bankovního účtu, což dělal již několikrát, to bude hračka, šéf ho ale vyvede z omylu. Nechce jen její peníze, rád by se jí zbavil úplně. Sakra. Prohlédne si její fotku. Je mu proti srsti zabíjet ženy, je tedy hned jasné, že bude muset vymyslet, jak to obejít a pro jednou tak být zase za pitomce, co nedokáže splnit úkol. To ovšem neznamená, že se za ní nebude muset vydat. Musí, jinak by to bylo nápadné, navíc může být tohle celé jen zkouška. Hodí po Bleskovi podezíravým očkem, ale hned to zamaskuje úsměvem říkajícím, že to pro něj bude hračka - jen se k ní bude muset dostat dřív než vrány temnoty, které ji mají taky na mušce. Sbalí si složku, slíbí, že se na to vrhne už dnes a vydá se pryč.
V pokoji na sebe hodí černou barvu, kterou oživí jen svým zeleným bomberem. Vybaví se zbraní s uspávacími šipkami a tou s kulkami pro případ, že by se potřeboval bránit. Nezapomene ani na pouta, ty se mu budou hodit, až se Paulie probudí. Přece nebude riskovat, že se na něj vrhne, aby mu vyškrábala oči. Vše to šikovně schová pod bundu a tu si zapne. Ještě párkrát si projde papíry, které k úkolu dostal. Zkontroluje čas, aby věděl, kde se v tuhle dobu jeho cíl asi přibližně pohybuje a může vyrazit.
Plán ho zavede k The Aviary baru, kde nastoupí do výtahu jako každý jiný a nechá se vyvézt až nahoru. Tam bohužel stojí bodyguardi, kteří se ho nejdřív pokusí vyhodit, jelikož není častým návštěvníkem a jeho vymyšlené jméno jim nic neříká, a tak je nucen jim podstrčit slušný balík peněz, čímž je obměkčí. “Díky, pánové,” pronese ironicky, věnuje jim i úsměv odpovídající tónu jeho hlasu a pokračuje v cestě. Vejde mezi popíjející lidi a letmo zmapuje své okolí, aby věděl, jestli se tu slečna Cathel nachází, anebo je úplně mimo. Pokud tam je, musí si najít vhodné místo k sezení, aby k ní byl, co nejblíž a mohl si ji ohlídat.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 09. 18
Location : Renegade
Zobrazit informace o autorovi

Re: "The Aviary" Bar

za Tue Oct 23, 2018 11:37 pm
Je dneska unavená. Měla fakt dlouhý den a ne všechno se povedlo tak, jak by si přála. A místo toho, aby zůstala doma a dala si pěkně dlouhou horkou vanu s nějakou voňavou solí, aby se pořádně odreagovala, tak samozřejmě zamíří do společnosti, protože už dlouho nikde nebyla a nemůže si dovolit, aby si okolí myslelo, že nějak vypadla ze svého normálního režimu. Hodí na sebe černé dlouhé šaty na ramínkách s vysokým rozparkem, jako ostatně nosí všechno, kde má zase na noze pro nějakou poslední ochranu připevněnou dýku, a nechá se odvézt až k mrakodrapu. Ještě i cestu v autě využije k tomu, aby si srovnala myšlenky v hlavě a přesvědčila sama sebe o tom, že dnes už všechny pracovní záležitosti uzavřela a že jde jenom za přáteli. Poděkuje svému řidiči a nezapomene mu zmínit, že na ni nemusí čekat a po zbytek večera má volno. Nepotřebuje sem doprovod, stejně jako na každém jiném místě, neví momentálně o žádných otevřených nepřátelích, které by snad měla být. A také ochrance v Avirary věří a má s nimi dobré styky, což se ukáže i na výrazu v obličeji, s jakým ji tam přivítají. "Harry, jak se má žena?" hned spustí na všeobecnou konverzaci a samozřejmě ještě počká, než vejde dovnitř do baru, aby si poslechla novinky u jednoho z bodyguardů. Pak mu jemně položí ruku na paži, kde má pořádný sval, a věnuje mu moc milý úsměv. "Budete skvělí rodiče. A ten malý bude mít skvělý život, když má za otce tebe a o vás dva se bude starat Stella." S nadšením ještě prohlásí než raději ustoupí dál, aby nebránila průchodu dalším lidem. Ještě na oba mrkne a konečně se přesune do hlavního stanu, kde hned najde skupinku svých přátel a přidá se k nim. Objedná si pro sebe nějaký nealkoholický drink a ještě očima přejede po místnosti. Hledá známé lidi, lidi, se kterými by se mohla seznámit nebo i nové tváře, jestli se do tohoto klubu nechutně bohatých lidí nepřidal někdo další. Ale samozřejmě nesleduje všechny jako podezřívavá stará babka, jenom občas někomu pošle úsměv a zase si hledí svého.
Sponsored content

Re: "The Aviary" Bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru