Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Noční Club

za Thu Sep 06, 2018 6:53 pm

Hlasitá hudba, divoké vlnění zpocených těl do rytmu a spousta drinků. Co víc si přát, když se člověk potřebuje odreagovat a trochu si zařádit?
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 19. 09. 18
Age : 22
Location : Residents
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Oct 21, 2018 9:13 pm
Nemá moc dobrej den. Ani týden. Ještě chvíli a nebude mít ani dobrej měsíc. New York ji zatím ani tak moc neohromil. Nemá co dělat. Nikdo po ní nic nechce a vypadá to, že má teď na chvíli svůj život zase ve svých rukách. Jenže to snad ještě nikdy neměla a neví, co s tím má dělat. Jasný, asi se dneska opravdu hodně opije a pak půjde posprejovat tu tetku svobodovou, ale je v takové melancholické náladě, že jí pomyšlení na to nedělá tak dobře jako obvykle. Možná tady prostě zůstane a celou noc bude nasávat. To jí taky nedělá problém. Měla si asi vybrat nějaký jiný bar, tenhle je teď moc plný polonahých tančících lidí, jenže normálně by se jí líbil. A ten bar, kde byla s Lin, tak už nebyla schopná najít. Na to radši ani nemyslí, vždycky jí z toho bodne u srdce, jako kdyby se zklamala v lásce. Což asi udělala, ale tohle si strašně bere, i když se v podstatě viděly jednou. Alespoň v něčem je to citlivá holka. Jenom sedí na vysoké židličce u baru a celkem věrohodně ignoruje svoje okolí a odolává všem týpkům, co jí všude zvou na tanec nebo že jí koupí nějaký drink. Teď zrovna moc nechce skončit u někoho cizího v posteli. Má to holt, holka, těžké, když je sama v baru. Objedná si panáka vodky, poslušně ukáže občanku, že fakt už může pít i v týhle zapomenutý zemi, pak ještě jednoho a pak si před sebou nechá rovnou celou flašku. Není žádná lemra, aby ji nezvládla sama. Čas od času se koukne na svůj mobil, aby zkontrolovala čas a aby se rozhodla, jestli má zavolat mámě - odpověď vyjde vždycky negativní, takže ten mobil zase zhasne a schová ho do kapsy. Nebaví ji být neakční, takže proto pije. A zase cítí, že aby mohla podniknout nějakou akci, tak se potřebuje opravdu hodně napít. Možná ta jedna flaška ani nebude stačit. Možná nakonec dá nějakému tomu chlapíkovi šanci. To si ještě promyslí. Možná se prostě na celej New York vykašle a poletí jinam. Někde vystřízliví a najde si letadlo zase zpátky do Evropy. Ona totiž za tu dobu, co je v NY, tak si ještě nezařídila žádné stálejší bydlení. Ani na to nevypadá, nikdo by na první ani druhý pohled neřekl, že včera squatovala, vlastně by to člověk zjistil jenom tak, že by mu to řekla. Takže má na sobě zase to samé, jako skoro vždycky, i když už si to zvládla vyprat, není na tom tak strašně. Černé džíny, volné šedivé tílko, koženkovou bundu a tenisky. Normálka. Moc se tady ve společnosti neukázala v nejlepším světle, ale hází na to zvysoka bobek. Nalije si panáka, toho do sebe kopne a pak se vykašle i na tohle a napije se rovnou z flašky. Pak zase vytáhne mobil a kouká do něj.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Oct 21, 2018 10:11 pm
Přišel tam, protože mu šéf dal dnes večer volno. Popravdě netušil jak s takovým volnem naložit. Neměl žádné přátele mimo Vrány a rodinu už vůbec ne. A být celou dobu ve svém pokoji v jejich rezidenci, to se mu také nechtělo, nejspíše by se nudou ukousal. Ne, že by to tady bylo lepší. Vešel do přelidněného prostoru a už v ten okamžik zalitoval toho, že jej napadlo sem vlézt. Bylo tu až moc lidí. Každopádně sem už vlezl, takže nevycouvá. Prodíral si cestu skrze tančící masu až k baru, ta hudba a tanec mohly být jediným důvodem proč tu zůstat. Opravdu rád tančil. A pak... také rád pil. Měl však raději skotskou whisky, nežli vodku, i přes svůj původ. A tak, když dosedl na barovou židli a odehnal od sebe pár ženštin, co se k němu nepříjemně nalepily, si objednal jednu sklenku zlatavého nápoje. Když před ním sklenička přistála, opřel se lokty o bar a napil se. Nehodil do sebe celého panáka, ne to by si dostatečně nevychutnal chuť toho skvostného pití.
Jeho myšlenky se ubíraly směrem k Vranám a všemu co bude v následujících dnech potřeba. Ovšem oči, ty si našly mnohem hezčí cíl a to tančící dívky. Nebyl by přeci chlap, kdyby se alespoň nepodíval. Není divu s jeho slabostí pro něžné pohlaví.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 19. 09. 18
Age : 22
Location : Residents
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Mon Oct 22, 2018 10:23 pm
Po chvíli mobil zase schová a jen tak kouká do prázdna. Nebaví ji to, to dává dost silně najevo, ale nemá nic lepšího, co by mohla dělat. Tak tady jenom tak sedí a popíjí vodku přímo z flašky, aby všichni hned na první pohled viděli, že má jiné zvyky a že asi nepochází z tohohle divnýho kontinentu. Fakt jí ta Amerika zatím moc neučarovala. Bude se zase muset vydat do Kalifornie, kde je to alespoň trochu zábavnější. Jo, až si někde nabije mobil na víc než šestnáct procent, co má teď, tak si hned sežene letenky a pak hupem do San Francisca. Tam to chvíli vydrží i tak, že to bude hrát čistě a bude se držet při zemi, a pak samozřejmě zanechá svůj podpis a vrátí se do milované Evropy, kde už ji nebudou hledat podle obličeje na každém letišti, kde se objeví. Tenhle plán ji uklidní, protože i jí se začalo stýskat. Možná by si mohla udělat zastávku v Moskvě, kdyby bylo nejhůř. Oslavně si zavdá z flašky a rozhlédne se kolem, jestli se u baru nestalo něco nového. Jenže ona neměla ani předtím žádný přehled, jací lidé tam seděli, takže vlastně vůbec neví, jestli někdo odešel a někdo nový zasedl jeho místo, nebo jestli už ji tady všichni viděli a nemusí se tedy stydět před nikým novým, že pije z flašky. Mohlo by je to nějak pobouřit, ale to jí je někde. Svou melancholii pomalu stáčí k takové pohodě, která nastává, když má něco dobrého k pití, jenže nějaký chlapec si usmyslí, že ona vůbec nechce mít svůj vlastní klid a že by jí asi bylo nejlíp, kdyby se s ním dala do řeči. Nejdřív vůbec nepostřehne, že k ní někdo přišel, ale jakmile jí sebere tu ještě z většiny plnou láhev vodky, to už nenechá jen tak. "Hej!" oboří se na něj a začne bojovat o svou láhev, kterou ubrání, ovšem narušitel má nový plán, což jest ji odtáhnout k tanečnímu parketu. To fakt vymyslel. Jak ji chytil za paži, tak to nečekala a sklouzla z barové židličky, naštěstí ještě není v takovém stavu, aby se hned svezla na zem. Hned se mu snaží vytrhnout. "Nech. mě. bejt!" Po každém slovu ho flákne volnou rukou, aby ji pustil, jenže opilci mají snížený práh bolesti a reakcí, takže je to pro ni zatím neúspěšné.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Thu Oct 25, 2018 10:08 pm
V klidu popíjel ze své skleničky, zatímco okolo něj čas utíkal. Pozoroval tančící dívky a jinak téměř nevnímal své okolí. Tedy jak se to vezme, neboť on měl vždy přehled o všem potenciálním nebezpečí ve svém okolí a bedlivě, ač nenápadně si je hlídal. Nevěděl jestli se nudí, nebo je v jakési pohodě. Nejradši sedával sám ve svém pokoji u krbu se sklenkou, nebo makal v tělocvičně. Tohle bylo místo jemu netypické. Poprvé tu ovšem také nebyl, už párkrát jej sem zavedla práce.
Jeho pozornost však náhle zaujala situace u baru o kus dál. Nějaký maník sebral jedné dívce flašku vodky, to by bylo ještě v pohodě, neboť si ji ubránila, ale pak ji začal tahat na parket. Dívce se tam očividně absolutně nechtělo, ale to bylo tomu floutkovi úplně jedno, neboť byl podle všeho byl totálně na šrot. Tmavovláska se urputně bránila, snažíc se mu vytrhnout, ale všechno jí bylo houby platné. Mohla do něj bušit jako hluchý do vrat a stejně ji nepustil , místo toho ji pomalu táhl dál na parket. Gavri to okamžik sledoval, neboť nechtěl vyvolávat zbytečně ještě větší scénu, ale když si ten opilý hňup nehodlal dát pokoj a nikdo se neměl k tomu, aby zasáhl, rozhodl se jednat. Pomalu se zvedl ze své židle a vyrazil k těm dvěma. A pak, jakmile byl u nich, chytil hocha v mžiku za ruku, kterou svíral dívku, v drtivém stisku. "Řekla, že ji máš nechat na pokoji," pronesl opravdu velmi pomalu, chraplavým hlasem se stále výrazným ruským přízvukem a při tom pohlédl svým vražedným pohledem na opilce.
Sponsored content

Re: Noční Club

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru