Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Noční Club

za Thu Sep 06, 2018 6:53 pm

Hlasitá hudba, divoké vlnění zpocených těl do rytmu a spousta drinků. Co víc si přát, když se člověk potřebuje odreagovat a trochu si zařádit?
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 19. 09. 18
Age : 22
Location : Residents
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Oct 21, 2018 9:13 pm
Nemá moc dobrej den. Ani týden. Ještě chvíli a nebude mít ani dobrej měsíc. New York ji zatím ani tak moc neohromil. Nemá co dělat. Nikdo po ní nic nechce a vypadá to, že má teď na chvíli svůj život zase ve svých rukách. Jenže to snad ještě nikdy neměla a neví, co s tím má dělat. Jasný, asi se dneska opravdu hodně opije a pak půjde posprejovat tu tetku svobodovou, ale je v takové melancholické náladě, že jí pomyšlení na to nedělá tak dobře jako obvykle. Možná tady prostě zůstane a celou noc bude nasávat. To jí taky nedělá problém. Měla si asi vybrat nějaký jiný bar, tenhle je teď moc plný polonahých tančících lidí, jenže normálně by se jí líbil. A ten bar, kde byla s Lin, tak už nebyla schopná najít. Na to radši ani nemyslí, vždycky jí z toho bodne u srdce, jako kdyby se zklamala v lásce. Což asi udělala, ale tohle si strašně bere, i když se v podstatě viděly jednou. Alespoň v něčem je to citlivá holka. Jenom sedí na vysoké židličce u baru a celkem věrohodně ignoruje svoje okolí a odolává všem týpkům, co jí všude zvou na tanec nebo že jí koupí nějaký drink. Teď zrovna moc nechce skončit u někoho cizího v posteli. Má to holt, holka, těžké, když je sama v baru. Objedná si panáka vodky, poslušně ukáže občanku, že fakt už může pít i v týhle zapomenutý zemi, pak ještě jednoho a pak si před sebou nechá rovnou celou flašku. Není žádná lemra, aby ji nezvládla sama. Čas od času se koukne na svůj mobil, aby zkontrolovala čas a aby se rozhodla, jestli má zavolat mámě - odpověď vyjde vždycky negativní, takže ten mobil zase zhasne a schová ho do kapsy. Nebaví ji být neakční, takže proto pije. A zase cítí, že aby mohla podniknout nějakou akci, tak se potřebuje opravdu hodně napít. Možná ta jedna flaška ani nebude stačit. Možná nakonec dá nějakému tomu chlapíkovi šanci. To si ještě promyslí. Možná se prostě na celej New York vykašle a poletí jinam. Někde vystřízliví a najde si letadlo zase zpátky do Evropy. Ona totiž za tu dobu, co je v NY, tak si ještě nezařídila žádné stálejší bydlení. Ani na to nevypadá, nikdo by na první ani druhý pohled neřekl, že včera squatovala, vlastně by to člověk zjistil jenom tak, že by mu to řekla. Takže má na sobě zase to samé, jako skoro vždycky, i když už si to zvládla vyprat, není na tom tak strašně. Černé džíny, volné šedivé tílko, koženkovou bundu a tenisky. Normálka. Moc se tady ve společnosti neukázala v nejlepším světle, ale hází na to zvysoka bobek. Nalije si panáka, toho do sebe kopne a pak se vykašle i na tohle a napije se rovnou z flašky. Pak zase vytáhne mobil a kouká do něj.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Oct 21, 2018 10:11 pm
Přišel tam, protože mu šéf dal dnes večer volno. Popravdě netušil jak s takovým volnem naložit. Neměl žádné přátele mimo Vrány a rodinu už vůbec ne. A být celou dobu ve svém pokoji v jejich rezidenci, to se mu také nechtělo, nejspíše by se nudou ukousal. Ne, že by to tady bylo lepší. Vešel do přelidněného prostoru a už v ten okamžik zalitoval toho, že jej napadlo sem vlézt. Bylo tu až moc lidí. Každopádně sem už vlezl, takže nevycouvá. Prodíral si cestu skrze tančící masu až k baru, ta hudba a tanec mohly být jediným důvodem proč tu zůstat. Opravdu rád tančil. A pak... také rád pil. Měl však raději skotskou whisky, nežli vodku, i přes svůj původ. A tak, když dosedl na barovou židli a odehnal od sebe pár ženštin, co se k němu nepříjemně nalepily, si objednal jednu sklenku zlatavého nápoje. Když před ním sklenička přistála, opřel se lokty o bar a napil se. Nehodil do sebe celého panáka, ne to by si dostatečně nevychutnal chuť toho skvostného pití.
Jeho myšlenky se ubíraly směrem k Vranám a všemu co bude v následujících dnech potřeba. Ovšem oči, ty si našly mnohem hezčí cíl a to tančící dívky. Nebyl by přeci chlap, kdyby se alespoň nepodíval. Není divu s jeho slabostí pro něžné pohlaví.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 19. 09. 18
Age : 22
Location : Residents
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Mon Oct 22, 2018 10:23 pm
Po chvíli mobil zase schová a jen tak kouká do prázdna. Nebaví ji to, to dává dost silně najevo, ale nemá nic lepšího, co by mohla dělat. Tak tady jenom tak sedí a popíjí vodku přímo z flašky, aby všichni hned na první pohled viděli, že má jiné zvyky a že asi nepochází z tohohle divnýho kontinentu. Fakt jí ta Amerika zatím moc neučarovala. Bude se zase muset vydat do Kalifornie, kde je to alespoň trochu zábavnější. Jo, až si někde nabije mobil na víc než šestnáct procent, co má teď, tak si hned sežene letenky a pak hupem do San Francisca. Tam to chvíli vydrží i tak, že to bude hrát čistě a bude se držet při zemi, a pak samozřejmě zanechá svůj podpis a vrátí se do milované Evropy, kde už ji nebudou hledat podle obličeje na každém letišti, kde se objeví. Tenhle plán ji uklidní, protože i jí se začalo stýskat. Možná by si mohla udělat zastávku v Moskvě, kdyby bylo nejhůř. Oslavně si zavdá z flašky a rozhlédne se kolem, jestli se u baru nestalo něco nového. Jenže ona neměla ani předtím žádný přehled, jací lidé tam seděli, takže vlastně vůbec neví, jestli někdo odešel a někdo nový zasedl jeho místo, nebo jestli už ji tady všichni viděli a nemusí se tedy stydět před nikým novým, že pije z flašky. Mohlo by je to nějak pobouřit, ale to jí je někde. Svou melancholii pomalu stáčí k takové pohodě, která nastává, když má něco dobrého k pití, jenže nějaký chlapec si usmyslí, že ona vůbec nechce mít svůj vlastní klid a že by jí asi bylo nejlíp, kdyby se s ním dala do řeči. Nejdřív vůbec nepostřehne, že k ní někdo přišel, ale jakmile jí sebere tu ještě z většiny plnou láhev vodky, to už nenechá jen tak. "Hej!" oboří se na něj a začne bojovat o svou láhev, kterou ubrání, ovšem narušitel má nový plán, což jest ji odtáhnout k tanečnímu parketu. To fakt vymyslel. Jak ji chytil za paži, tak to nečekala a sklouzla z barové židličky, naštěstí ještě není v takovém stavu, aby se hned svezla na zem. Hned se mu snaží vytrhnout. "Nech. mě. bejt!" Po každém slovu ho flákne volnou rukou, aby ji pustil, jenže opilci mají snížený práh bolesti a reakcí, takže je to pro ni zatím neúspěšné.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Thu Oct 25, 2018 10:08 pm
V klidu popíjel ze své skleničky, zatímco okolo něj čas utíkal. Pozoroval tančící dívky a jinak téměř nevnímal své okolí. Tedy jak se to vezme, neboť on měl vždy přehled o všem potenciálním nebezpečí ve svém okolí a bedlivě, ač nenápadně si je hlídal. Nevěděl jestli se nudí, nebo je v jakési pohodě. Nejradši sedával sám ve svém pokoji u krbu se sklenkou, nebo makal v tělocvičně. Tohle bylo místo jemu netypické. Poprvé tu ovšem také nebyl, už párkrát jej sem zavedla práce.
Jeho pozornost však náhle zaujala situace u baru o kus dál. Nějaký maník sebral jedné dívce flašku vodky, to by bylo ještě v pohodě, neboť si ji ubránila, ale pak ji začal tahat na parket. Dívce se tam očividně absolutně nechtělo, ale to bylo tomu floutkovi úplně jedno, neboť byl podle všeho byl totálně na šrot. Tmavovláska se urputně bránila, snažíc se mu vytrhnout, ale všechno jí bylo houby platné. Mohla do něj bušit jako hluchý do vrat a stejně ji nepustil , místo toho ji pomalu táhl dál na parket. Gavri to okamžik sledoval, neboť nechtěl vyvolávat zbytečně ještě větší scénu, ale když si ten opilý hňup nehodlal dát pokoj a nikdo se neměl k tomu, aby zasáhl, rozhodl se jednat. Pomalu se zvedl ze své židle a vyrazil k těm dvěma. A pak, jakmile byl u nich, chytil hocha v mžiku za ruku, kterou svíral dívku, v drtivém stisku. "Řekla, že ji máš nechat na pokoji," pronesl opravdu velmi pomalu, chraplavým hlasem se stále výrazným ruským přízvukem a při tom pohlédl svým vražedným pohledem na opilce.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Fri Nov 09, 2018 2:31 pm
----------------------------------- Nová hra/Jiný den
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Fri Nov 09, 2018 3:20 pm
Byla dost zmatená. Ale od té doby co byla s Gavrim se cítila zvláštně a napjatě. Potřebovala se uvolnit, nemyslet na nic. Jediným možným řešením, a zároveň nevyzabíjením poloviny města, bylo zajít si do klubu. Při tanci se úplně odpoutala od toho co jí nedávalo spát. Dlouho nebyla klidná, nebo odpočatá. Tanec jí to umožnil. Navíc, své pohybové nadání může využít i s téhle oblasti. Noční klub je jedním z těch více navštěvovaných míst. Sem tam se tam objeví, vystupuje tam a tančí sama, ale i s ostatními holkami. Poté co tam přišla, dohodla podrobnosti odešla do šatny. Převlékla se do trička které bylo složeno z několika pruhů látky a kolem krku tvořilo jaký si obojek. Odhalovalo jí to bříško, tak aby působila alespoň lehce odhaleně. Kraťásky jen doplnily její vzhled, těsně obepínaly její zadeček. A nechyběly ani boty na jehlách. Její vystoupení nebyla jedna z těch laciných, přesto byly jedny z těch nejsledovanějších. Během několika minut došla mezi tančící páry. Sice mohla být na pódiu, ale být mezi lidmi bylo mnohem lepší. Mohla cítit energii která z nich proudila. Proto moc dlouho neotálela a začala tančit.

avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sat Nov 10, 2018 1:04 am
Od posledního setkání uběhlo už několik dní. Měl zvláštní nutkání upustit co nejvíc páru, ale ani několik zápasů mu v tom nijak nepomohlo. Obličej měl moc hezky rozbitý a žebra mu za to taky rozhodně neděkovaly. Možná byl prostě šílený, to by veškeré jeho chování vysvětlovalo. U Gavriho to bylo zkrátka těžké, neboť se v sobě nikdy příliš nevyznal. Nebo se o to ani nesnažil, kdo ví. A tak bloudil po městě, hledajíc cokoli na čem by si mohl vybít svou zvláštní náladu. Tedy jen ve svém volném čase, když zrovna neplnil nějakou povinnost či netrénoval.
Brzy tak opět narazil na taneční klub, ve kterém se už párkrát ukázal. Dnes se přišel vyloženě bavit, jen ještě nevěděl jak. Možná rozpoutá nějakou pořádnou rvačku nebo si najde holku na dnešní noc, to ještě nevěděl. To co jej však uvítalo, jakmile vstoupil jeho plány ovšem překazilo. Uprostřed parketu, kde jí udělali lidé místo, tančila Mera. Na okamžik zapochyboval nad velikostí tohohle města. A přestože v prvním okamžiku bojoval s vlastní chladnou hlavou, v tom druhém se jen těžko přemlouval, aby od tančící dívky odtrhl své černé oči. Nežli si ho ovšem vůbec mohla přes dav lidí všimnout, nasadil nicneříkající úsměv a procpal se skrz ně až k baru, procpal stylem uhni nebo tě sejmu sebou. Tam si objednal pití a naprosto nezaujatě se otočil spět čelem k parketu. Rozhodně na ni nezíral jako hladový pes, tohle byl pohled silně sebevědomého muže, který může mít jakoukoli dívku, na kterou si jen prstem ukáže. Ležérně opřený loktem o bar za sebou, pokřivený úsměv a arogance v očích. Jako by v sobě probudil toho nabubřelého chlapce z ulice, kterým býval ještě nežli skončil v té špinavé díře. Líbilo se mu jak tančí, ale dnes na sobě rozhodně nehodlal dát najevo, že po ní zatoužil... ne dnes ji nenechá, aby si s ním hrála jako naposledy. To ovšem neznamenalo, že se mu zamlouvají pohledy přítomných mužů, kteří na ni zírali.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sat Nov 10, 2018 11:53 am
Každý její pohyb byl tak pečlivý, zároveň bezstarostný a.. zcela uvolněný. Věnovala se pouze tanci, vnímala jak na ní všichni zírají, nejen muži ale i ženy. Užívala si tu pozornost. Díky tomu všemu její ego rostlo, přiživovalo se na pozornosti od lidí kolem ní. Proto si každý mohl všimnout jejího spokojeného úsměvu, či nehraných sexy výrazů které jí jdou prostě sami od sebe. Když skončil první tanec, navázala na něj skoro hned dalším, měla jen chvilkovou pauzu kdy k ní přišel nějaký muž, mluvila s ním, usmívala se a nakonec přikývla. Další tanec byl opět jeden z těch tanců které přilákává pozornost ještě více. Ty její přesné pohyby, dokonale ladící do rytmu, její výrazy. Říkají dívat se můžeš, ale mít mě nemůžeš. To ani netušila kdo se mezi davem nachází. Možná to bylo i dobře, protože by jinak nejspíše nebyla až tak uvolněná.Jakmile skončil i ten tanec, jedna z dívek jí donesla pití, napila se ale jakmile sklenku odložila, za ruku si jí přitáhl muž který s ní předtím mluvil. Zatáhl si jí až na parket a začal s ní tančit do rytmu známé písničky Havana. Jakmile se tanec rozjel, přihlížející zůstali jen zírat, spousta z nich s otevřenou pusou. Ženy v tu chvilku chtějí být ona, muži v tu chvilku chtějí být jejím tanečním partnerem. To co z nich při tanci vyzařuje se tu jen tak nevídá. Těsné pohyby, spousta doteků. Hlavní byl její výraz, úsměvy, to jak byla uvolněná. Díky tomu svému tanečnímu partnerovi dostala příležitost ještě více zazářit. A také že toho využila. (Tanec je nachlup stejný jako ve videu, s rozdílem toho že jí na konci dá pusu pouze na tvář.

avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sat Nov 10, 2018 9:14 pm
Pozoroval ji dál, nezaujatě, ale přesto mu neunikl jediný její pohyb. Do posledního setkání neměl tušení, že umí tak dobře tančit. On sám hudbu a tanec miloval, ačkoli na to neměl moc času. Věnoval se více práci, tréninkům a zápasům. Věnovat se tanci už nestíhal. To jak se ona pohybovalo mu ve své podstatě bralo dech, ačkoli to nedal ani náznakem najevo. Pouze se díval, a že se na to dívalo sakra dobře. S úsměvem na tváři dál popíjel, snažíc se neprobodávat přihlížející muže pohledem. Nevěděl proč ho to tak iritovalo, ale cítil potřebu si ji přivlastňovat. Přesto si dokázal zachovat klidný samolibý úsměv. Jeho klidem ovšem otřáslo, když si ji po druhém tanci k sobě za ruku přitáhl muž, se kterým okamžik mluvila po první skladbě. Lehce se napřímil v zádech, celé jeho tělo se napnulo, pod náporem vzteku, který na něj zevnitř dotíral. Skleničku, kterou držel v ruce raději odložil zpět na bar, aby ji nerozdrtil v dlani. Raději se soustředil jen na ni, jeho pohled na ní ulpíval téměř hmatatelně. Na barové židličce vydržel sedět dlouho, ale ke konci se zvedl, prorážejíc si cestu až na okraj davu. Dorazil tam přesně v tu chvíli, kdy jí muž se kterým tančila políbil na tvář. Sevřel dlaně v pěst a zatvářil se jako by mu nadloubali. Přišel tak, aby si ho nevšimla, stála k němu zády, ale pohled, kterým ji propaloval musela cítit. Zdálo se však, že už další představení v plánu nemá. A v okamžik, kdy zazněly první tony další písně ji zezadu chytil za ruku, přitahujíc si ji k sobě stejně jako tanečník před ním, s tím rozdílem, že nebyli předem dohodnuti. Jakmile si stanuli tváří v tvář, na rtech mu zase pohrával samolibý úsměv a pokud se mu nevytrhla nebo něco podobného, začal ji vést do rytmu hudby. Vedl ji se zvláštní jistotou, přestože spolu tančili prvně v životě. Dotýkal se jí téměř intimně, tak jako to takový tanec vyžaduje a přesto s respektem. Netančil s ní tak, jako předešlý muž, přestože by to také dokázal, na tuhle skladbu by to ani popravdě pořádně nešlo. Náhle z něj byl okouzlující muž s krásným úsměvem. Téměř jako by ji sváděl. Napětí mezi nimi bylo téměř hmatatelné.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sat Nov 10, 2018 9:34 pm
Začala cítit jak se uvolňuje. Tváře jí lehce zrudly díky polibku na tvář, ale o to více to zvýraznilo její oči, světlou pokožku a vlasy. Bavila se s ostatními, v duchu plánovala ještě pár drinků a pak odchod domů. Vycítila něčí pohled, ale nezaobírala se jím, protože věděla že na ní často kouká spoustu lidí. Jakmile jí někdo chytil za ruku, už chtěla nadávat co si to kdo dovoluje, tedy jen do té chvilky dokud nebyla tváří v tvář jemu. Sleduje jí? Nebo je osud opět svedl zpět? Lehce se usmála, jednu ruku si položila zprvu na jeho rameno. Píseň poznávala. Měla ho nechat vést? Ji? Vyžaduje to opravdu hodně důvěry pokud má být tanec.. dokonalý. Zaváhání na ní ale nebylo znát. V očích jí stále jiskřilo jako při předchozích tancích. Ovšem něco se změnilo. Tedy spíše pro Gavriho. Jelikož najednou jako by tam byli jen oni dva. Její šarm působí na ostatní ať chtějí nebo ne. Nyní to ale bylo spíše o tom, že najednou jako by pro ni existoval jen on, jako by jen on a jejich tanec byl důležitý. Jakoby právě on byl vyvolený který se jí smí dotýkat. Dodávala mu pocit že záleží jen na nich, jejich tanci. Měla to tak většinou u svých tanečních partnerů. Byla jako sama Afrodita na parketu, jen pro něj. Její pohledy, pohyby i její doteky, když se dotýkala jeho byly intimní, přes to že je sledovalo opravdu hodně lidí. Každé zavlnění boků či pohnutí pánve upoutávalo i jejich publikum. Dámy i pánové závistivě začaly vzdychat. Doplnila každý jeho pohyb, dovedla ho k dokonalosti. Spousta Vran zapomínalo na to, že jsou to poho pouzí lidé. Mají koníčky, rádi se baví. Jejich úkolem a údělem není jen vraždění. Mají své životy, příběhy. Spoustu z nich, jsou osoby které tvoří dějiny, i když ve stínech. Teď tam ale pro ni byl jen on, na tento tanec. Těžko říct jak to ale bude dál pokud jí pustí. Málo kdy se jí nějak dotkl, proto je nyní z toho pryč, i když se to snaží nedávat najevo. Jen její dech je lehce zrychlený.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Nov 11, 2018 12:22 am
Neutekla mu, neodmítla jej, místo toho mu projevila důvěru, neboť jej nechala aby vedl každý jejich krok. Byli jako jedno tělo, splynuli v pohybech, které on vedl a ona je dělala dokonalými svými ženskými pohyby. Pro tuhle chvíli byl jeho úsměv opravdový, netušil proč se jí pro tento krátký okamžik otevřel, ale zdálo se jako by roztál. Netušil jak se stalo, že dovolil, aby si tak moc povolil uzdu, ale asi si potřeboval dokázat, potřeboval Meře dokázat, že ani jeden z těch, kteří jí nadbíhají mu nesahají ani po kotníky. Že patří jemu. Nikdy by to však nepřiznal, stejně jako to, že si užíval to, že se jí může dotýkat, aniž by si kdokoli myslel, že je za tím něco víc, nežli pouhá součást tance. Ani ona ne. Byla tu jen ona a dával jí to jasně najevo, stejně jako ona jemu dodávala pocit, že tančí jen pro něj. Každé otření jejich těl, každá otočka, ztrácel se v jejich tanci. Z jejich důvěry, kterou mezi sebou měli již dávno, plynula naprostá sehranost jejich pohybů. Byli tým.Vdechoval její vůni, když jej obklopily její rezavé kadeře, ve chvíli, kdy k němu byla zády. Pokaždé, když se jejich pohledy setkaly, toužil ji políbit. A to i ve chvíli, kdy skladba, na kterou tančili končila a oni opět stanuli tváří v tvář jeden druhému. Její rty byly jen pár centimetru od jeho, její dech ho lechtal na tváři a jemu uličnicky jiskřilo v očích.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Nov 11, 2018 12:35 am
Nebylo snadné se nechat vést. U předchozího tance s oním mužem to bylo nacvičené, byl to známý se kterým sem tam tančila. Nebylo to jako teď a s ním. Vnímala jeho otevřenost, úsměvy. Hlavně to jak ta věčně vážná tvář roztála, na dobu tance jen pro ní. Její srdce bušilo zběsilým tempem díky pocitům které mezi nimi proudily. Muži se skutečně závistivě dívali právě na Gavriho s tím, že on ji může mít ve svém náručí a dotýkat se jí tak, jak se ani jednomu z nich nesnilo. Nikdy se necítila při tanci tak zvláštně, jako teď když byla v jeho náručí. Sama se ho mohla sem tam dotknout, tisknout se k němu jako by snad mezi nimi bylo něco mnohem důvěrnějšího, intimnějšího. Jasně dávala najevo že momentálně pro ní neexistuje nic jiného a nikdo jiný. Užívala si každý pohyb a dotek do poslední kapky, protože věděla že víc z toho nebude. Nedělala si zbytečné naděje, i když po něm toužila a nechtěla si to přiznat. Ráda však byla lovená, i když si sem tam s někým pohrála, jako nedávno s ním. Je ráda nedostupná, protože ten muž který se o ní bude pokoušet, pronikne skrz tu slupku, bude se o ní snažit. Bude o ní bojovat do posledního dechu a nevzdá to. Když ale dozněla hudba, udeřila na ní opět realita. Byl tak blízko. Toužila by.. NE. I když se usmívala, zavřela na moment oči a odtáhla se. "Děkuji za tanec." pronesla jednoduše a rozhlédla se po podniku. Opět dělala jako by se nic nestalo. To jak se odtáhla bylo trochu rychlejší, jako by se dotknula horké plotny a cítila to.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Nov 11, 2018 12:31 pm
Gavriho dech byl zrychlený, po dlouhém a vlastně především vzrušujícím tanci. Byla tak blízko, upíral jí pohled do očí, toužil po tom a snad by to i udělal, kdyby nezavřela oči a nepřerušila tak jejich oční kontakt. Natolik si dovolil se uvolnit, otevřít se, že návrat do reality byl nezvykle krutý. Jako kdyby jej někdo polil studenou vodou. Byl to však jen zlomek sekundy, nežli opět našel ztracenou rovnováhu své sebekontroly a nasadil si opět neprostupnou masku. Opět se usmíval samolibě, téměř arogantně, "To já děkuju," věnoval jí pokřivený úsměv, po tom co se rozhlédla okolo nich, ale ani se nepohnul.
"Tak jo, rád jsem tě viděl," řekl zvláštně, téměř ironicky a pak se vydal k baru, kde dopil svou skleničku whisky, zaplatil a vydal se k východu. Pomalu vyšel ven na ulici, chladný vzduch ho pohladil po rozpálené tváři. Na okamžik se zastavil, ale jen proto, aby si zapnul koženou bundu, kterou si cestou vyzvedl v šatně. Pak opět vyrazil, míříc do doupěte. Nechal ji tam a prostě odešel, ale jinak to neuměl.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 27. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Nov 11, 2018 1:25 pm
Jakmile nasadil onu arogantní masku, její úsměv povadl. Tahle jeho část se jí vůbec nelíbila. Celý ten tanec začala považovat jen ta nějakou hru. Nechápala proč za ní přišel a chtěl s ní tančit, proč se choval tak intimně, když se jeho osobnost najednou tak změnila. Nestačila v podstatě ani nic moc říct a zmizel. Byla v šoku. A naštvaná. Je čas na více práce. Potřebuje se opět přepnout do toho módu kdy jí prakticky na ničem nezáleží. Nesmí se nechávat takhle rozrušit, zvláště když ví že si s ní jen hraje. Neotálela a šla jako první splnit svůj Přivýdělek. Moc jí to nepomohlo v tom aby se odreagovala, ale nakonec to zvládla. Vyrazila do ulic. Doslova vyhledávala problémy. Potřebovala se zničit fyzicky, aby ulevila psychickému tlaku. Potřebovala vidět rány, vědět že skutečně žije a že se jí tyhle všechny věci nezdají. Do doupěte Vran se vracela zničená a od krve. Ale poměrně spokojená.
Sponsored content

Re: Noční Club

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru