Share
Goto down
avatar
Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 06. 11. 18
Location : Crow of Light
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Wed Nov 21, 2018 8:21 pm
Večer bol dnes až príliš nudný a ona túžila sa trochu odreagovať a zabaviť. A dlho nebola nikde v bare, akoby už aj zabudla na nočný život, ktorý mávala tak rada. Samozrejme, že pokiaľ mala na práci iné veci, týkajúce sa Vrán, bolo to prednejšie a určite užitočnejšie, než posedávať v bare. Dnes tam však aj napriek tomu išla. Nemala zrovna na muške žiadnu Vranu od nepriateľov, s výcvikom si dala na pár dní pauzu po tom, čo si zranila nohu. Už však bola v pohode, cítila, že na ňu už aj vie normálne dostúpiť a prestala krívať. Na sebe mala oblečené čierne tričko s výstrihom, tmavé džínsy a na nohách mala čo iné, ako jej milované tenisky. Hneď po tom, čo otvorila dvere do tunajšieho klubu, mohla povedať, že jedného z jej najobľúbenejších a podľa nej aj najlepších, ju ovalil smrad potu, alkoholu a hlasná hudba prehlušujúca smiech a rozhovory. Vôbec jej to nevadilo, toto jej predsa tak chýbalo. Hneď sa aj vydala cez hlúčiky ľudí k baru.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Wed Nov 21, 2018 8:37 pm
Většinou ji do klubu vysílá šéf, aby vykoketovala nějaké informace, takže k tomuhle místu má určitou averzi, ale dneska je to jiné. Dnes tu není pracovně, chce se trochu uvolnit. V posledních týdnech byla až moc napjatá, zranění z poslední akce se jí sotva potáhlo strupy, ale nožky jsou neposedné a chtějí si zařádit v clubu. Vyzývavé šaty dneska vyměnila za jednoduché černé džíny s vysokým pasem, halenku tmavé smaragdové barvy, kterou má zastrčenou v kalhotech a makeupem si zapatlala tetování na předloktí, dneska nechce být vrána a rozhodně nechce být snadnou kořistí, protože zbraně nechala doma. Zastaví se u stěny ve stínu nejspíš už jen tak ze zvyku, kde v klidu dokouří cigaretu, načež ji hodí na zem a típne špičkou boty. Ať žije ochrana životního prostředí. Všichni kolem jsou ale buď kuřáci jako ona, anebo příliš namol na to, aby na její počin poukázali. Nenápadně se prosmýkne kolem ochranky u vstupu, jako to dělá pokaždé a pokaždé taky děkuje za svoji drobnou a malou postavu, která se mezi lidmi snadno ztratí, když toho člověk umí využít. Ohrne nos nad tím, jak mizerně tu dnes odvětrávají, vevnitř je tak těžký vydýchaný vzduch a kolem je cítit rozlitý alkohol smíchaný se zpocenými těly tancujících. Na jednu stranu tohle na clubech nesnáší, ale na tu druhou si je bez toho nedokáže představit. Nejspíš to tak nějak k pařbě patří, ostatně, potí se všichni a dřív či později bude alkohol cítit ze všech. Malý hlásek, který jí radí, aby šla pryč a raději si četla proto hned utichne a ona automaticky zamíří k baru, kde všechny drze předběhne, nechce se jí čekat fronta. Pokyne barmanovi, který ji už zná a on jí automaticky začne lít její oblíbenou vodku s redbullem, zatímco ona lhostejně ignoruje nadávky všech, kteří kvůli ní musí čekat o minutu déle. Chudáčci.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 06. 11. 18
Location : Crow of Light
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Thu Nov 22, 2018 5:36 pm
Ona sa našťastie dostala k baru bez problémov a dokonca si našla aj jedno voľné miesto, odkiaľ tesne pred jej príchodom jeden muž odišiel. Usadila sa tam, nohy preložila cez seba a oprela sa jedným lakťom o barový pult. Keď sa pri nej pristal barman, vypýtala si Cuba Libre, na ktoré mala zrovna chuť, netreba to predsa unáhliť hneď. Keď už pila, vždy vedela, kedy má dosť. Preto ju snáď nikdy nikto nevidel nevedieť o sebe. Kým čakala na svoj drink, obzrela sa okolo, možno hľadala niekoho, kto by ju zaujal a mohol by jej robiť spoločnosť túto noc. Nebolo ťažké nahodiť ladné pohyby, či zvodný pohľad. Okolo bolo zopár párikov, partičky kamarátok, ale aj pekní muži, na žiadnom sa však dlho nezastavovala pohľadom. Keď sa k nej konečne dostal jej drink, vzala si ho do ruky a ostala otočená chrbtom k baru. Stále sa oňho lakťom opierala, keďže bol akurát v takej výške. Slamku chytila medzi pery a odpila si. Hudba, ktorá hrala, ju nútila minimálne pohupovať nohou. Bolo jasné, že sa jej dnes chcelo tancovať. A zrejme aj tancovať bude, najprv si však posedí pri bare a dá si zopár pohárikov.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sat Nov 24, 2018 8:20 am
Nadzvedne obočí, jakmile jí nějaký chlapík pokyne, aby šla k němu. Pevně chytí do ruky pití a přejde k němu. Pořád lepší, než stát v té tlačenici o barmanovu pozornost, když už své pití má. K jejímu překvapení se muž sveze ze židle a pokyne jí, aby se posadila, což logicky uvítá, nechce přece celou noc stát. Vyškrábe se na vysokou barovou židličku, ale hned nato ucítí mezi lopatkami jeho ruku, a to se jí rozhodně nelíbí. Proč si hned myslí, že na ni může sahat, když jí dá její židli? “Sorry, ale to nevyjde… moje rande už je tady.“ Na obličej nasadí lítostivou masku, jak to lidé dělávají, když jsou vůči něčemu rozmrzelí, ale vzhledem k tomu, že jí to je úplně jedno, musí to předstírat. Natáhne se po nějaké blondýně, která sedí o stoličku vedle, chytí ji kolem ramen a zadoufá, že to není nějaká lovkyně svobodných mládenců, která by jí to překazila. Nic lepšího ji ale nenapadlo, nemá chuť se dneska zdržovat výmluvami, kterými by odehnala vlezlé opilce. A jak lépe to udělat, než dát najevo, že ji muži nezajímají vůbec? Není to sice pravda, ačkoliv ji vlastně nezajímá skoro nikdo, ale to tady přece vědět nemusejí, když to účel splní.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 06. 11. 18
Location : Crow of Light
Zobrazit informace o autorovi

Re: Noční Club

za Sun Nov 25, 2018 8:08 pm
Sledovala skôr ľudí pred sebou, ktorí stáli a tancovali, či sedeli pri stoloch popri stenách baru, ale nie tých pri barovom pulte. Na tých by sa musela otočiť a preto ani nezaregistrovala hnedovlásku na vedlajšej stoličke, až kým ju neobjala okolo ramien, ako keby sa poznali. Otočila na ňu pohľad a vybavila si posledné slová, ktoré od nej začula. Už sa jej chcela spýtať, či si ju s niekým nepomýlila, ale pohľad na toho doterného muža vedľa jej stačil na to, aby pochopila, o čo išlo. Nedala však na sebe nič poznať, snáď iba trochu dlhšie zamyslenie. Keď sa jej tvár rozžiarila, ako keby prvý krát videla vianočný stromček. "Oh, ahoj!" Narovnala sa na stoličke a pitie držala v jednej ruke. Tvárila sa, ako keby dotyčnú poznala a bola jej kamarátka, čo nebola pravda, ale... ona bola priateľská, keď chcela, rada sa zoznámi. "Ak si dobre nepočul, je tu so mnou. Nechaj nám trochu súkromia, prosím." Zazubila sa na dotyčného. V jej slovách síce zaznelo slovíčko prosím, ale takým tónom, ako keby mu nedávala na výber. Malo to znieť skôr ako 'vypadni' a neobťažuj tuto dámu. Avšak rozhodla sa zvoliť tú slušnejšiu možnosť. Aby jej zas tá úprimnosť nepriniesla zbytočné problémy. Odpila si z drinku a ako sa pozrela na tú mladú ženu, nehodlala si tipovať jej vek ale mohla byť približne rovnako stará ako ona, držala kútiky len tak tak aby sa nezasmiala nad tým, ako to obe zahrali. Potom hodila očkom po chlapovi. On tam ešte stále bol? Je snáď hluchý?
Sponsored content

Re: Noční Club

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru