Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Nákupní centrum

za Thu Sep 06, 2018 7:03 pm

Nákupní centrum je jedno z mnoha v celém městě. Cokoliv potřebujete, najdete právě tady v jednom z obchůdků. Zde se taky nachází úžasně prostorné kino, kde promítají jen ty nejnovější a nejžhavější senzace.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 09. 18
Age : 24
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nákupní centrum

za Sun Sep 30, 2018 4:52 pm
Po tom, co je pustili ze sklepa, se vydala do pokoje, kde se převlékla do něčeho víc badass, než jsou šortky a botky bez tkaniček, sepnula si vlasy do rozčepýřeného copu, protože prostě neměla čas uhlazovat každý hrbol a ani se jí nechtělo, a odhodlaně se vydala za Stínem. Obvykle je to on, kdo je oslovuje, když se naskytne nějaká práce, ale to je jí teď fuk. Pěkně si vyslechne, co má slečna Hathaway na srdci. Rozčílenou ženskou nejde nevyslechnout, ne? To, co udělal, nebylo správné, neměl je tam zavírat jako malé spratky. Přesně to se jí prohání hlavou a to má také v plánu mu vmést, ale jakmile je v jeho kanceláři, značně se zklidní a zapomene i na výčitky. Všechno to zadupal respekt, který k němu pociťuje, ale to neznamená, že se krčí někde v koutě. Ne, stojí hrdě a přesně tak se na něj i divá, pěkně zpříma. Jestli se do ní ještě nezamiloval, tak je gay, ale to je nepodstatné. Nejdřív mluví o tom, co se stalo, proč se to stalo, a že už se to nebude opakovat, což mu klidně slíbí, jelikož se s tím.. s tím.. chlapem už nikdy nehodlá potkat a ono to rozhodně vyjde, přesto že bydlí ve stejném domě. Co se úkolu týče, Stín na okamžik váhá, jelikož si není jistý, jestli je rozumné ji pouštět do akce ve chvíli, kdy se zdá být nepříčetná, ale nakonec se s ní podělí o detaily a výpravu povolí s tím, že s ní pošle ještě někoho. “Fajn, počkám na něj venku,” odsouhlasí v domnění, že půjde jen o jakéhosi pacholka a vyrazí do zbrojnice, kde se ještě hodlá zásobovat nějakými noži. To jen kdyby náhodou přišla o Ace a čepel, musí mít něco záložního. Poschovává si to všude možně a při tom si promyšlí, jak přesně svůj úkol splní, kam kvůli tomu musí jít, jaké je to prostředí a další věci, které by měl brát v potaz každý, kdo se ocitne na jejím místě. Vyzbrojená a snad i psychicky připravená se vypraví ven na ulici a tam počká na svůj doprovod. Doufá, že to bude někdo zkušený, nehodlá se starat o nějakého zajíce, anebo by bylo vážně nepříjemné, kdyby ho hned zabili a ona na to zůstala úplně sama. Počkat, to by jí vlastně vůbec nevadilo, nebyl její nápad, aby s ní šel někdo další. Teď je v té náladě, kdy všechno zvládne a všechny přepere sama. Dokonce ji napadne, že by mohla tomu dotyčnému navrhnout, aby se někde schoval, zatímco se ona vydá za cílem. Rozhodně to zkusí. Postaví se někde, kde není moc nápadná, přece jen by bylo divné stát přímo před domem, kde se schovávají všichni vrazi. Určitě jde o místo, které na to mají určené, někde v uličce, možná u úplně cizího domu.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nákupní centrum

za Sun Sep 30, 2018 5:17 pm
Nečekal, že je z toho sklepa pustí tak snadno. Kdyby věděl, že stačí klidně zaklepat, asi by to udělal hned na začátku a mohli si to všechno ušetřit. Na druhou stranu je rád, že se tohle stalo, teď je přesně takový, jaký byl dřív a jemu to brzo začne zase vyhovovat, musí. Vydá se znovu do jídelny, aniž by pohledem hledal byť jen závan Ellie, protože o to nestojí, a využije svého vystupování, aby ukecal dámy v jídelně, aby mu něco ukuchtily. Není to nijak velký problém, stačí hodit pár okouzlujících úsměvů a lichotek a přesně to udělají. On si sedne ke stolu v kuchyni, zatímco uvolněně tlachá s kuchařkami a čeká na své jídlo. Nejspíš už ho znají až moc dobře, protože brzo pozná, že mu chystají pořádný flák masa v housce. Mňam. Stejně tak ho ale nejspíš i zná Stín, protože pošle toho svého poskoka, aby mu vzkázal, že ho čeká kšeft. Nespokojeně našpulí pusu a zavrtí hlavou, protože na tohohle si to dovolí. Jeho respekt si rozhodně nezíská jen proto, že je pravá ruka někoho, kdo jej má. Jenomže kuchařky přestanou vařit jeho jídlo; ony jeho názor evidentně nesdílí, a tak se otráveně zvedne, vyslechne si instrukce, aby věděl, co ho čeká a co si má vzít za zbraň a trochu dotčeně hodí ublíženým pohledem po kuchařkách, že ho takhle zradily. Vytáhne si z kapsy alespoň tyčinku, kterou si vzal už prve, než přišla jeho bývalá a s chutí se do ní zakousne. Je pryč dřív, než dojde do zbrojnice. Popadne jen obyčejného Glocka devatenáctku, protože buďme upřímní, je lehký a tudíž pohodlný a on nerad tahá zbytečně moc zbraní, na sledování to je navíc docela zbytečné. Obvykle si vystačí jen se svou skrytou čepelí, avšak proti agentům nechce nic riskovat. Kdo ví, jaké střevo bude jeho parťák a on fakt nehodlá riskovat vlastní krk pro někoho jiného. Nabije si zbraň, ujistí se, že ji má zajištěnou, aby mu neudělala díru do zadku a schová si ji pod pásek u kalhot. Pak zkontroluje svou skrytou čepel, náplň jedu a že u sebe má protilátku. Kožená bunda mu naštěstí padne přesně tak, aby nebyly jeho zbraně vůbec vidět, a tak může vyrazit. Strčí si do pusy cigaretu, zapálí ještě uvnitř a v překvapivě dobré náladě vyjde ven. Zhluboka se nadechne, nastraží uši a rozhlédne se kolem sebe, aby našel svého parťáka a toho taky najde. Kurva… Pomyslí si a s protočením očí k ní vyrazí, na obličeji ten svůj uzamknutý výraz, ze kterého nejde nic vyčíst, je na něj patřičně hrdý. “Tak jdeme.“ Pokyne jí lhostejně, nečeká na ni a nasedne do auta, nastartuje a trochu přišlápne plyn, aby dal najevo, že už chce fakt jet a ona ho nebude zdržovat.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 09. 18
Age : 24
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nákupní centrum

za Mon Oct 01, 2018 7:50 am
Vzhlédne, jakmile zaslechne kroky, chystajíc se rozdávat rozkazy, nic z toho se však nestane, když si uvědomí, koho to vidí. Nemůže uvěřit svým očím. Má chuť vyštěknout, zeptat se, co si myslí, že dělá, ale místo toho ho jen pozoruje, poté se letmo podívá někam za něj, jako by čekala, že tam uvidí někoho dalšího. Musí jít ještě někdo. Nate se jistě chystá do města. To vydrží, za chvíli odjede a ona se tak bude moct zase uvolnit. Její pracně vymyšlenou teorii jí bohužel vyvrátí pokynem k nasednutí. Odmítavě zakroutí hlavou a chvíli to vypadá, že se rozběhne do domu, aby tam všem vyprášila kožich - s tím kroutičem očí nikam nepojede! Co je to za nápady, jak může být Stín tak.. tak?! Možná je to jen zkoušká, zkouší, co vydrží, takže když uteče, bude to neprofesionální, klesne u něj. To by nešlo. Podívá se na auto, ve kterém už ten pacholek čeká. Doufá, že ho zžírá netrpělivost z její nerozhodnosti. Konečně přinutí nožky k pohybu, oběhne auto a nasedne, aniž by se na něj jedinkrát podívala. Jak má spolupracovat s někým, koho nechce ani vidět? Není to tak, že by ho nesnášela, to by od ní bylo hloupé, zdá se jí jen pitomé, jak se teď tváří a je prostě nepříjemné vedle něj být, když se ho nemůže dotknout, jelikož by se pravděpodobně naježil jak kočka. Ani si nevzpomene na pásy, což jistě nevadí, určitě umí řídit, ne? Odhodlaně a tiše sleduje dění za okýnkem, dlouho jí to ovšem nevydrží. “Proč myslíš, že to udělal?” optá se, potřebuje slyšet i jiný názor, anebo chce jen ujistit, že jsou její konspirační teorie správné. Stín chce, aby spolu všichni vycházeli a byli schopni spolupracovat.
Nevystoupí hned po tom, co Nate zastaví nedaleko obchodního centra a konečně se na něj přiměje podívat. Je čas si projít plán, nemůžou tam jen tak naběhnout, přesto že by to pro ní bylo nejlepší. “Předpokládám, že ti všechno vylíčil, takže.. jaký jen plán?” Pozvedne obočí a klidně ho nechá, ať to celé vymyslí - pán dokonalý. Vytáhne Ace a zkontroluje, jestli má plný zásobník. Udělala to už ve zbrojnici, bylo by od ní hloupé, kdyby tam teď měla jen jeden náboj, ale potřebuje zabavit své ruce a hlavinku. Je uklidňující si hrát se zbraní, hlavně s takovou, kterou miluje, a které věří. Ace si ji určitě vybral, jako si hůlky vybírají kouzelníky, což jí připomíná, že už by se měla přestat ve svém volném čase koukat na filmy.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Nákupní centrum

za Mon Oct 01, 2018 11:14 am
Když se konečně uráčí nasednout, šlápne na to a během chvilky se prokličkuje přes zácpu rovnou k centru, kde na rozsáhlém parkovišti zaparkuje v zadní linii u vjezdu, aby měl přehled o tom, jaké auto přijíždí. Vypne motor a klíčky si hned strčí do kapsy bundy, aby se pak nezdržoval. Z ticha ho ale vyruší jeho společnost. S povzdechnutím se mrkne na hodinky, načež zvedne oči a zapátrá po parkovišti po zeleném teréňáku, ve kterém by měl přijet, ovšem nijak víc nezareaguje na její otázku. Nechce zkoumat, proč to Stín udělal, protože to bylo beztak jen proto, že jim to spolu šlo dobře a nad tím on prostě přemýšlet už nechce. A kdyby se ho nezeptala sama na plán akce, nejspíš by jí to začal vysvětlovat sám, protože i když tu o ni nestojí, musí to vědět, aby mu to nezkazila. Podá jí v malém a tenkém plastovém obdélníčku štěnici, která vypadá skoro jako paměťová karta do telefonu a s očima stále na okolních autech začne. “Dostaň se k ní a hoď jí to do kabelky, kapsy, je mi to fuk, hlavně ať slyšíme, co říkají na té schůzce.“ S tím jí dá i bezdrátové sluchátko a to druhé si strčí do ucha sám. “Nejspíš to bude rychlé, nevím. Ale měla by to být holka, sama, a něco předávat. Nevíme komu, nevíme, co to je a nevíme proč, tak se snaž, ať to zjistíme. Takže buď tak laskavá a nezaostávej.“ Ani se na ni nepodívá, když jí to říká, jako kdyby mu za ten pohled ani nestála, ačkoliv ho ve skutečnosti stojí všechno úsilí, aby se na ni nepodíval a neujistil se, že ji moc neurazil. Být hnusný, to mu jde. Radši ubliž jiným, než aby oni ublížili tobě – tím se řídil vždycky a zase bude. Je to takový obranný mechanismus vůči ní, nechce dovolit, aby si ji pustil byť jen o píď blíž, než teď, přestože si jsou na sto honů vzdálení. “Tamhle.“ Ukáže na parkující Range Rover, z něhož následně vystoupí blondýna odpovídající popisu. Nejradši by jí ten nafoukaný ksicht zašlápl, nese se jak nějaká slepice. Vystoupí beze slova z auta, zabouchne a nasadí si sluneční brýle, ještěže svítí slunce, jinak by to bylo nápadné. Do pusy si strčí cigaretu a zapálí, ostatně ke vchodu do centra je dlouhá cesta a on se potřebuje zklidnit. Pak si zastrčí volnou ruku do kapsy a pomalu za ní vykročí, na Ellie prostě nečeká. Zaprvé chce dostát svému slovu a ukázat, že se na ni už ohlížet prostě nebude a zadruhé nechce spustit oči z té agentky a riskovat, že mu zmizí z dohledu. Všichni ví, jak zlý Stín dokáže za neúspěch být. Vytáhne si z kapsy mobil a využije svých slunečních brýlí, aby to vypadalo, že jde a zírá do telefonu, ale ve skutečnosti pořád pozoruje blondýnu. Jde až mučivě pomalu, každému přece musí dojít, že si sem nepřišla na nákupy, vůbec není v maskování dobrá, což si vyslouží jeho odfrknutí. Může vypadat trochu jako blázen, protože nic neřekl a prostě to ze sebe jen vydal, ale jeho hlavince to dává perfektní smysl. A aby toho nebylo málo, ohlédne se. Zkrátka amatérka. Ani by se nedivil, kdyby jim všechno vyslepičila, stačilo by ji jen trochu zahnat do kouta, jenomže moc dobře ví, že to udělat nesmí a musí být trpělivý. U vchodu hodí nedopalek cigarety na zem a nechá jej tam, ovšem jako slušný člověk nechce být nedobrovolný hasič a aspoň ho zašlápne. “Rozdělíme se.“ Rozhodne, jako kdyby byl velitel mise nebo tak něco a oddělí se od Ellie, ale ještě k ní otočí hlavu a konečně se na ni podívá [gif]. “Kdyby něco, budu tě slyšet.“ Poklepe si na ucho a s tím vyrazí na druhou stranu obloukového patra, aby měl na bloncku výhled.
Sponsored content

Re: Nákupní centrum

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru