Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 06. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://veilofcrows.forumczech.com

Times Square

za Thu Sep 06, 2018 7:05 pm

Times Square. Pomyslná perla New Yorku. Rušný prostor s tisíci bilboardů, turistů a obchodů, lákajících ke koupi suvenýrů za děsivě vysoké ceny. Přesto je úžasný pocit právě tam stát.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Mon Oct 29, 2018 7:57 pm
Jak to většinou bývá, i Agenti mají své tajné akce. Vrány nejsou jediné které mají svá tajemství. Přísně střežená je i dnešní akce. Nebo si to alespoň Agenti myslí. Mladé a odvážné ženě byl svěřen úkol. Musí získat paměťovou kartu. Zní to opravdu snadně, že ano? Ale tak jednoduché to opravdu nikdy není. Na Time Square pomalu vyjížděl dodávka která vypadá na první pohled zcela obyčejně. Ovšem je velmi dobře zabezpečená. Uvnitř se nacházejí celkem pět Agentů. Jeden z nich má paměťovou kartu, ostatní čtyři jsou doprovod. Dodávka má ztmavené skla, aby nebylo jen tak vidět dovnitř. Jsou tu ale i slabá místa. Třeba ten že dodávka má poklop z pod kterého se dá vylézt přímo dovnitř dodávky. Nebo také to že dodávka zastaví přesně nad kanálovým poklopem. Zadní velké dveře nejsou zavřené, okénka u řidiče a spolujezdce jsou otevřena kvůli vzduchu. Muži uvnitř se zdají zcela klidní. Všude kolem se hemží spousta lidí kteří někam spěchají, je slyšet spousta křiku od prodejců, kteří se snaží prodat své produkty. Bylo by proto zcela snadné splynout s davem, nebo se schovat v jedné z mnoha uliček. Tak jako tak, ať si mladá Vrána vybrala cokoliv, neměla moc času. Dodávka stála na semaforu, aut byla kolem spousta, ale bůh ví kolik minut může ještě ztratit. Semaforů se nachází ještě několik, ale tak skvělých příležitostí vskutku málo.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Mon Oct 29, 2018 8:25 pm
Byla zvyklá, že se po ní většinou chce spíš míchání jedů, léčivých roztoků nebo výroba bomb, případně nějaké to zabití, které jí nedalo příliš práce. Když si ji ale Stín zavolal a vytmavil jí, co po ní chce tentokrát, sama sobě musela přiznat, že pocítila nervozitu. A to je co říct, vzhledem k tomu, že ona sama málokdy cítí… no… cokoliv. Částečně proto, že má problém v sobě vyvolat nějakou prudkou emoci a částečně také proto, že se musela naučit být vůči všemu lhostejná. To, v čem vyrůstala, nic jiného ani nedovolovalo, jinak by se zbláznila. Nedovolila si zpochybňovat bossovo rozhodnutí, proč zrovna ona, prostě přikývla a šla se připravovat. Nebylo nic snazšího, než nasednout na motorku a začít sledovat dodávku, v níž se skrývá kýžený poklad. Nebylo těžké se ztratit v husté dopravě, jež vévodí New Yorku ve dne v noci, těžké ovšem bylo vydržet jet za nimi pomalu, protože ona prostě miluje rychlou jízdu. Prokličkuje si o dvě auta za ně, aby je měla nablízku, kdyby bylo potřeba, ale ne dost blízko natolik, aby pojali podezření. Stačilo by jen snítko pochyb a byla by nahraná, což nejde. Nechce zklamat. Musí rychle vymyslet, jak se dostane do dodávky. Jakmile bude uvnitř, se svou jedovatou skrytou čepelí a holí to zvládne, jako vždycky. Jen se tam dostat. Nejlepší bude nejdřív zlikvidovat řidiče, aby nemohl ujet. Jenomže když to udělá, ti vzadu si všimnou a zabijí ji dřív, než stihne vůbec skočit dozadu. Bude muset risknout to, že tady nechá motorku a dostane se na střechu dodávky, otevře poklop a skočí dovnitř. Ještěže si nevzala svou motorku, nejspíš šestý smysl. Sesedne, ignoruje nechápavé pohledy řidičů, kteří stojí v koloně aut, čekajících na zelenou. Vyhoupne se na schůdky na zadních dveřích dodávky, vyšplhá na střechu a po břiše se posune až k poklopu, aby se neprozradila. Pak si uvolní jistič čepele, než odkopne víko a skočí dovnitř.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Thu Nov 01, 2018 6:31 pm
Agenti se už začnou pomalu ale jistě nudit. Sami jsou rádi za trošku vzrušení. Rozhodně by radši bojovali s Vránami než seděli na zadku v dodávce. Ale to se jim očividně splní během pár chvilek. Když mladá Vrána vskočí dovnitř dodávky, jsou všichni okamžitě v pohotovosti. Jeden z nich má nepěknou hračku, řetěz s ostny, kterou se ožene po Vráně. Ani další nijak nečekají, a začne pořádná pranice. Střelné zbraně jsou vyloučené, jsou v prostoru kde by se kulka mohla odrazit a trefit někoho z nich. Proto další tasí nože, díky či nějaké podobné kulantní zbraně. Jeden z Agentů se očividně prozatím drží dál. Je to zrovna ten jenž má u sebe kartu. Ostatní agenti tvoří zeď přes kterou není snadné se dostat. Hodlají ochránit informace za cenu svého života. Nedají ji nic zadarmo. Jakmile boj započal, dodávka se lehce pohupovala od těch všech rychlých pohybů. Z každé strany jí jdou po krku dva agenti, jeden z nich to prozatím pobaveně sleduje. Dostane jí tento úkol až na pokraj jejích sil, zvládne ho vůbec? Pokud úkol nezvládne, bude pro Vrány a svého pána nadále užitečná? Rozhodně by se měla začít pořádně snažit, nestojí proti ní jen obyčejní agenti.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Fri Nov 02, 2018 5:54 pm
Sprostě zakleje, že by se nestyděl ani dlaždič, když urychleně zhodnotí situaci. Jsou v převaze jak početní, tak i tělesné, jelikož ona je drobek jak do výšky, tak do šířky a oni jsou pořádní chlapi, ale na druhou stranu je se svou holí vážně dobrá a k tomu rychlá. Trocha samochvály musí být. Navíc ji v kapse studí dvě kouřové bomby, které si vytvořila, teď se jí rozhodně budou hodit. Díkybohu za to, že je alchymistka. Nestihne však uhnout před řetězem, jehož ostny se jí zaryjí do zad a ramene, což ji na okamžik rozhodí a z úst jí unikne tlumený výkřik. Hned ale vytáhne z kapsy kouřovou bombu, odjistí ji a mrští s ní o zem. Celou dodávkou se rozprostře hustý kouř, přes něj není vůbec nic vidět, ale ona je na to připravená. Urychleně si nasadí brýle, aby ji kouř neštípal do očí a jakmile jsou její oči čisté, mlhavě uvidí obrysy agentů, kteří se rozmachují kolem sebe, snažíc se ji chytit. Uskočí od toho s řetězem, který se s ním rozmáchne a švihne, načež mu tam nastrčí toho, který je nejblíž a schytá to tak on, namísto ní. Hned potom ho bodne dřevem hole do důlku mezi stehnem a lýtkem, aby padl na kolena a druhým koncem hole jej přetáhne přes obličej. Uvnitř ní se rozprostírá ten známý studený klid, který ji samotnou někdy děsí, je to jako kdyby seděla a zírala do zdi, když zajede jedovatou čepelí do jeho stehna. Ten se během okamžiku svíjí v šílených bolestech, a tak se může soustředit na dalšího, který kolem sebe máchá dýkami. Musí jednat rychle, dokud jsou ještě oslepení zrnky z bomby. Vytáhne čepel z hole, dřevěným koncem ho majzne přes ruku, z níž mu vypadne jedna dýka, takže si dovolí se k němu přiblížit dostatečně blízko, aby mu mohla čepelí s vraní rukojetí podříznout krk a přesně to udělá. Kouř se však mezitím rozptýlí a proti ní tak stojí ještě dva. Zalituje, že se jí nepovedlo v kouři najít toho s řetězem, protože ten ji štve nejvíc. Sundá si brýle, zastrčí je do bundy a zadýchaně před oběma couvne, aby mezi nimi a jí udělala trochu prostor a mohla tak poměřit své možnosti.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Mon Nov 05, 2018 2:00 pm
Všichni agenti v dodávce jsou okamžitě v pozoru, řidič má tendenci na to šlápnout, ale ve chvíli, kdy se celou dodávkou rozprostře štiplavý kouř, jeho zrak je k nepoužití, a tak se potácivě dopracuje do nákladního prostoru, aby poskytl oporu svým kolegům, kteří na tom jsou úplně stejně. Než se však stačí kterýkoliv z nich pokusit o cokoliv víc, než pár slepých máchnutí zbraněmi kolem sebe, drobná vrána už využije této situace ve svůj prospěch a nechá jednoho z agentů napospas nelítostnému řetězu, jímž to sama před několika okamžiky schytala bolestivým švihem do zad. Přisadí si ještě jedem z vlastní čepele a tak je jeho osud zapečetěn. Na řadě je další agent, který střet s alchymistkou nepřežije stejně jako ten předchozí, ale to už se kouřová clona začne pomalu ale jistě bortit. Během krátkého okamžiku se profesionálové začnou orientovat a neváhají kriminálnici zahnat do kouta. Povzbuzení svým vztekem nad ztrátou kamarádů se tváří ještě zuřivěji než předtím, neboť jejich sebevědomí ze zjevné převahy velice rychle opadlo. Moc dobře si uvědomují důležitost té malé kartičky, kterou majitel nebezpečného řetězu schovává ve své neprůstřelné vestě a za žádnou cenu jí nesmějí dovolit, aby se jí zhostila. Kdyby ano, její boss by měl v ruce tajné informace, které by je mohly značně oslabit, což nesmí dopustit. A tak se jeho poslední spojenec rozhodne, že jí do obličeje vmete omamný prášek a téměř ihned nato po ní chňapne, z rukou jí vyrazí obě části hole a hrubě jí sevře paže, přičemž jí kolem krku obmotá provaz, snažíc se o ztrátu jejího vědomí, anebo usmrcení, v tuto chvíli už ani jeden z agentů nemají zájem o její polapení a zjišťování, jak je odhalili. Agent svírající ostnatý řetěz je stále ve střehu, avšak přesvědčený o jejich vítězství v ostražitosti nepatrně povolí. Zvládne se vrána oprostit svého potenciálního vraha a uteče hrobníkovi z lopaty, anebo podlehne?
avatar
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness
Zobrazit informace o autorovi

Re: Times Square

za Mon Nov 05, 2018 2:37 pm
Přesně v takových chvílích uvažuje, jestli by se neměla držet svého alchymistického pultu a raději oznámit Stínovi svůj nezájem o mise v terénu. Nemá nejmenší tušení, jak si s nimi má poradit, děsí se toho řetězu, jelikož z toho setkání jí z ran prýští krev a dost to bolí. Nebude těžké si namíchat nějakou mast na zklidnění, ale bude muset na ošetřovnu a snášet rozčílené řeči svého bratříčka. Pokud to ovšem přežije. Sice je rychlá, ale co nečeká, je ten prapodivný prášek, který ji zaškrábe v nose. Možná by si i kýchla, kdyby se její tělo nedostalo téměř okamžitě do podivné otupělosti, její svaly ochabnou a vše se ponoří do prapodivné mlhy, jako kdyby tuhle scénku někdo v photoshopu trochu rozmazal. Vůbec se jí to nelíbí a než ji její ruce poslechnou, aby se bránily blížícímu se agentovi, už jí z rukou vyráží její milovanou hůl a kolem krku ucítí provaz, jež jí pevně svírá tenkou kůži na krku. Vydá ze sebe dávivý zvuk, jak se jí nedostává kyslíku a pokusí se strčit mezi provaz a krk prsty. To se jí ale nedaří, ať už je to tím, že je zesláblá, nebo je provaz tak pevný, to už netuší. Pomaličku se vše ale začne zase zaostřovat, schopná jasněji uvažovat mu přitiskne ruku se skrytou čepelí k rameni, kam dosáhne a povolením mechanismu vystřelí, zabodávajíc se mu do kůže. Stačí to k tomu, aby jed začal téměř okamžitě působit a on se tak svalí v agónii k zemi, povolujíc přitom ten zatracený provaz. Klesne na kolena, přitom se dáví, jako kdyby měla vykašlat svoje plíce. Možná by to i udělala, kdyby neměla na práci mnohem důležitější věci. Zvedne pohled k poslednímu agentovi, tomu idiotovi s řetězem a zlostně zachrčí; možná tak trochu pozůstatek toho škrcení. Natáhne se pro svou hůl, dřevěnou část zabodne do jednoho očka řetězu, navlékne si jej na ni a trhne k sobě. Agent se začne smát, protože to s ním ani nehne, spíše naopak, on škubne k sobě a ona se po zemi posune téměř k němu. Jenomže to přesně chtěla, vlivem toho omamného prášku ještě není sama sebou, vše je pořád tak rozostřené a tělo ji úplně neposlouchá tak, jak by chtěla, ale jí stačilo, aby trochu povolil pozornost, dostala se k němu a hned nato mu přeřízne vazy v kotnících čepelí hole, kterou nenápadně sebrala. Agent zařve bolestí a padne před ní na kolena. "Bylo by to moc romantické, kdyby ses mě nesnažil zabít." Neodpustí si kousavou poznámku, sice ochraptělým hlasem, ale ona je spokojená. Hned na to mu vrazí čepel do krku a nechá ho tam vykrvácet. Nejraději by si přímo tam lehla a spala až do skonání světa, ale to nejde. Podívá se kolem sebe, jen co se vyhrabe zpět na nohy a v té chvíli si naopak uvědomí, proč v terénu stále zůstává. Sladký pocit vítězství v ní vyvolává něco, co jí dává naději, že není úplně bez citu, že začne světu důvěřovat natolik, že zas ten šuplík emocí odemkne. Ještě trochu malátná prohledá všechna mrtvá těla, dokud nenajde kýženou paměťovou kartu, zastrčí si ji do malého váčku a natáhne si kapuci, aby jí nebylo vidět do obličeje, když vyskakuje z dodávky a nasedá zpět na svou motorku. Teprve teď začne opět vnímat okolní troubení a zlostná gesta řidičů. Nastartuje motorku a oklikou, ujišťujíc se, že ji nikdo nesleduje, se vrátí do doupěte, kde odnese kořist svému bossovi, získávajíc sladkou odměnu.
Sponsored content

Re: Times Square

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru