Veil of Crows RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Adeline Williams
Adeline Williams
Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness

Louisin bar - Stránka 2 Empty Re: Louisin bar

Mon Sep 24, 2018 1:39 pm
Nadzvedne nepatrně obočí nad tím, jak váhavě se najednou Thea chová ohledně řidičáku. “A ty si myslíš, že já jo?“ Opáčí, lhostejná tomu, že je to proti zákonu a trestné. Jako kdyby pro ni tohle mělo něco znamenat. Nenápadně se zamračí nad tím, jak rychle se stočila otázka nad tím, kdo je, k její Robothee. Na druhou stranu, nejspíš to znamená, že od ní nemusí čekat, že po ní skočí. “Brzdi, E.T., tak blbá nejsem, abych nevěděla, jak se dělají lidi.“ Ušklíbne se pobaveně a trochu svou otázku poupraví. “Nemůžu odhadnout, jestli tě divoké věci prostě baví a děláš je pro zábavu nebo je to tvá práce.“ Její myšlenky však odvede nový přísun tequilly, a tak si k jejímu vypití vypůjčí ruku They a k jejímu potěšení se ani nezalekne, ba dokonce ji napodobí. “Za dru... “ Odmlčí se v půlce slova, ne snad proto, že by nerozuměla, ale protože ji to zarazí, odlepí záda od opěrky židle a hrudí se nalepí na stůl, jak se předkloní. Naklání přitom hlavu na stranu a zvedá jeden koutek. “Ty jsi Ruska...?“ Nejprve odtuší podle jejích slov, že to tak je, ale pak... obličejem jí tak vůbec nepřipadá, nehledě na její téměř nerozeznatelný přízvuk, a tak svá slova změní v otázku. Vzhledem k maskování musí umět několik jazyků a ruština patří mezi ně, proto nemá problém ji rozeznat, když ji slyší, ale na ní by to prostě nepoznala.
Teatrálně se oklepe při zmínce o příteli nebo přítelkyni. Možná to není ani úplně teatrální. Zaprvé s tím, co dělá, pro lásku není místo a zadruhé... no, těžko říct, jestli je něčeho takového vůbec schopná a zas taková mrcha není, aby předstírala jen k tomu, aby dosáhla svého. Vraždění, to jo, ale využívání není nic pro ni. Priority. Nikdy s nikým nebyla, aby se vůbec měla čas zamilovat a něco jako láska na první pohled prostě neexistuje. Sex? Jo, ten je fajn a každý má svoje potřeby, ale je lepší si nezávazně užít a hned zase zmizet, než se ještě starat o někoho a jeho pocity, brr. Vidina toho, že by někoho měla a záleželo jí na něm se jí ani trochu nelíbí, o takové věci nestojí, jen by ji to rozptylovalo. Naštěstí nic takového řešit nemusí, protože, buďme upřímní, jí na nikom nezáleží. Pro svoje kolegy by se obětovala, to ano, ale není v tom žádná láska, prostě... práce. Kdyby tušila, co otázka její společnice způsobí za přemýšlení v její hlavince, vzala by si k sobě víc pití. Na druhou stranu už ale pít odmítá, pak by nebyla ve střehu a to si nemůže dovolit. Začne šťouchat brčkem na dno koktejlu a přitom vrtět hlavou. “Motorku si zvládnu obstarat sama a co se toho druhého týče... nikdo není stejně hustý, jako já.“ Zakření se a zvedne s předstíranou samolibostí oči nahoru [gif], v hlase nešetří ironií, aby bylo jasné, že si dělá legraci. “I když, ty mi šlapeš docela na paty.“ Uchechtne se, mhouříc přitom na Theu oči, jako kdyby z ní cítila konkurenci, což samozřejmě není pravda, vzhledem k tomu, z jak moc odlišných světů jsou, ale ona prostě ráda hraje divadýlko, v tom žádný zločin přece není. Přisune si židličku od vedlejšího stolku a hodí si na něj nohy, pak překříží kotníky a pohodlně se rozvalí, ruce si spojí na břiše. “A co ty a milostný život, hm?“ Thea jí připadá až moc divoká na to, aby se usazovala v nějakém vztahu, ale kdo ví, třeba se plete. Očima sjede k rámusu na opačném konci lokálu a přimhouří oči na nějakou partičku, co tam hraje celou dobu páku a ten, který prohrál, evidentně není vůbec spokojený a vrhá se na svého protivníka. Protočí nad tím oči a pohledem se vrátí zpět na svou společnost, přitom si z kapsy bundy vytáhne krabičku cigaret a zapálí si, přestože ví, jak to Louis vadí.

Louisin bar - Stránka 2 6ogDObf2_o
avatar
Anonymní
Anonymní

Louisin bar - Stránka 2 Empty Re: Louisin bar

Sat Oct 06, 2018 10:19 pm
Pousměje se nad tím. "No tak asi by mě nemělo překvapovat, že obě máme občas menší potyčky s takovými věcmi jako jsou zákony." Okecává to, jak je prostě šťastná a rozhodně jí nevadí hodit nějakou delší řeč. Jenom se zarazí a pak se začne smát. "Tak to jsem ráda, že jo. Nevím, jak vy amíci to máte se vzděláním. Někde jsem slyšela, že je to dost chabý." Na chvíli se odmlčí, jenom aby se mohla něčeho dalšího napít. "No ale já jsem třeba taky končila po základce. Kdo potřebuje vědomosti." Zase se napije a už pomalu směřuje své řeči k takovým těm normálním hospodským povídačkám. "Hm?" Chvíli jí trvá, než se v té otázce zorientuje a pak dlouho protahuje tím, že do sebe hodí několik panáků. Neví totiž moc co odpovědět. "No..." začne nějak, ale hned zase zmlkne, protože do sebe hodí ještě jednu sklenku. "Mám sponzory, proto jsem taky tady. Jakože mě samotnou NY zase tak nelákal, ale mám být tady, pak se s někým potkat a tak. Jakože já bych byla nejradši v Londýně, ale jakmile bych tam vystoupila z letadla, tak mi hodí nějaký práce pro společnost, protože mě tam nemají rádi. A občas někoho poslouchat musím, když po něm chci peníze." Začne tak nějak vysvětlovat a sama vůbec neví, jestli tím odpověděla na otázku. Pak je chvíli zticha a nechá zase Lin, aby se podivila nad jejím původem. Přijde jí to strašně vtipné a dobrou půlminutu se jenom směje. "Da." Dosměje se a ještě chvíli lapá po dechu. "Ale v Rusku je nuda. Nebo ne nuda, je to tam hustý, ale taky tvrdý. Když se jim nelíbíš, tak jsi mrtvá. Jakože prostě fakt mrtvá, ne že tě jenom pošlou někam pryč, prostě musíš umřít." Na chvíli ztichne a zadívá se někam úplně do blba, než se trochu otřepe a zase se něčeho napije. To jí hned vrátí barvu do tváře. Poslouchá Lin a ani sama neví, jak se z toho má cítit. Jestli má šanci nebo vlastně vůbec. Chtěla by ve všem slyšet, že má šanci, ale zároveň má ještě část mozku racionální a ta jí říká, že nic takového tam nemusí být. Naoko se zasměje jejímu vtípku, ale myšlenkami je stále jinde a dost pozorně si teď Lin prohlíží. Takže jí taky chvíli trvá, než si vlastně uvědomí, že další otázka směřuje na ni. "Eeeh, já?" Na chvíli vypadá vyděšeně, jak si představuje, že Lin chce, aby jí vyznala lásku. Pak to hned schová zase za nějakou skleničku. "No, nic moc." Odpoví popravdě. I když o tom asi nikdy tak nepřemýšlela. Všechno dělá rychle, všechny její vztahy jsou rychlé a stejně rychle, jako je z toho člověka paf, od něj zase odejde. Tak nad tím pokrčí rameny a konečně si po celém dni zkontroluje mobil, jestli po ní třeba někdo něco nechce. A hele, ono chce. Přečte si nějakou zprávu a jenom protočí očima. "Hele, já asi budu muset." Houkne na ni omluvným tónem. Pak si ale hned vezme z baťohu propisku a taky lapí Lin ruku a hend jí tam začne něco čmárat. To něco je její číslo. Pak se zvedne, hodí na sebe baťůžek s longboardem, ještě z rozjaření líbne Lin na čelo a vystřelí ven. Obejde tu bitku, co se tam strhla a u východu na Lin ještě mrkne a zamává jí. Pak už se ztratí v ulici.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru