Veil of Crows RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Theodor Whiteman
Theodor Whiteman
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 12. 18

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Fri Feb 08, 2019 1:15 pm
Uchechtne se. "Jen když je dlouhá fronta." Odmlčí se a zhluboka se nadechne. "Máš pravdu, asi bych měl vzít tvojí nabídku a vysmahnout. Jen tak pro zajímavost, proč mě vůbec chceš ušetřit?" Povytáhne tázavě jedno obočí. Zničeho nic rychle máchne rukou a zachytí ji za paži s čepelí, kterou snadno odsune od svého krku. "Víš, já jsem férovej člověk. " Zatímco mluví,  s citem jí drží za paži, vytáhne jí rukáv a začne jí odepínat čepel. "Co to udělat takhle, ty jsi mě chtěla nechat vodejít, tak co kdybych ti to oplatil a nevodkrouhnul tě? Nerad bych vodělal takovou pěknou holku. Takže to uděláme takhle, teď ti seberu všechny zbraně co máš, ty mi ukážeš, kde je ta holka a nikomu se nic nestane. Souhlas?"
V tu chvíli má čepel již odepnutou a upustí ji na zem. Ta se zabodne do podlahy. Rychle, ale zároveň obezřetně jí prošacuje pro případ, že by u sebe měla i další zbraně, což se potvrdilo. Kouřové bomby a pistole postupně odloží na nejbližší stolek a poté již čeká na její odpověď.
Adeline Williams
Adeline Williams
Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Fri Feb 08, 2019 1:47 pm
Protočí nad jeho odpovědí očima, měl být ticho a nechat ji mít poslední slovo, copak se nikdy nesetkal s holkou, že neví, jak to funguje? Teď už vůbec nemá radost ze svých poznámek, když na ně má blonďák odpověď. Podráždění vystřídá překvapení, když s ní souhlasí. Vážně? Tak jednoduché to je? Nejspíš se projevuje jeho barva vlasů, jinak si to nedokáže vysvětlit. Ale pak, než se stihne pořádně rozkoukat, najednou ztratí svoji výhodu a ještě má tu drzost ji odzbrojovat. Několikrát zamrká a otevře pusu, jako kdyby chtěla něco říct, ale nic z ní nevyleze. Cítí se divně, když nemá svou čepel, vůbec se jí to nelíbí. Rychle ale nahodí zpět svůj výraz á la je mi to jedno a pohodí vlasy. Netroufne si proti němu nic podniknout, je evidentní, že by z ní udělal rozšlápnutého švába, kdyby ano, navíc ještě beze zbraní. To však neznamená, že ho při první příležitosti nenakope do zadku. "Měla jsem tě hned zabít, blonďáčku," pronese nenuceně, sdělujíc mu aktuální počasí za oknem. S povzdechnutím se k němu otočí zády, což by mohlo být troufalé, nastavovat mu záda, ale alespoň si nechá trošku důstojnosti, jako kdyby mu tím naznačovala, že jí ani nestojí za ostražitost. Pokud mu to tedy dojde, ani by se nedivila, kdyby ne. Dovede ho do sklepa do místnosti, kde je zrzka, jen aby zjistila, že už tam není úplně sama. Nadzvedne tázavě obočí, další blondýna, vážně? Ach, to bude bolet. Nejspíš by se měla divit, co tam chce nebo něco udělat, ale snadno si vzpomene, že je neozbrojená. V té holce však pozná tu z baru, no kdo by to byl řekl, že je svět tak malý? Na jméno si nevzpomene, protože ji nijak extra nezajímalo, ale to teď není důležité. "To je roztomilý, záchranná akce? Něco vám povím, nebýt mě, tak už je mrtvá. To vás sehnali v mateřský školce nebo co?" Je jí celkem jedno, kam patří, ale jen jak vidí příležitost je urazit, udělá to. "Prosím, dveře máte dokořán," ustoupí ode dveří a pokyne rukou, aby mohli jít. Nezapomene však na takovou maličkost. "Má tak deset minut života, třeba dostanete zmrzku aspoň za to, že jste ji měli chvilku živou," Na tváři se jí objeví zas ten její zákeřný úsměv, že má navrch. O to víc je škodolibá, že ji předtím ten vesnický balík přechytračil.
Calliope Wells
Calliope Wells
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 06. 11. 18
Location : Crow of Light

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Sun Feb 10, 2019 4:53 pm
Čakala toho svojho spoločníka, ale nie nejakú ďalšiu Tmavú vranu - aj keď by sa to dalo predpokladať, ale rozhodne nečakala zrovna tú, ktorej nedávno v bare dávala pusu Ten blonďák ju viedol, alebo skôr opačne - ona sem viedla jeho. Zrejme pod jeho vyhrážkou. Takže ona je odtiaľto, hej? Ah. A to jej prišla taká sympatická. Až by bola lezba, možno by s ňou aj niečo chcela mať. Ale to by nemohla mať oči len pre chlapov. Chvíľu na ňu preto bez slov pozerala, ale bolo to tak pár sekúnd, než sa usmiala svojim úsmevom s vycerenými zúbkami. "Aké milé stretnutie." Zrzku niesla v rukách smerom k východu. Teraz sa predsa nie a nie zobudiť, tak snáď sa zobudí, až ju odvedú do bezpečia. To však netušila, čo jej táto hnedovláska dala. Už keď tak pokynula ku dverám jej bolo jasné, že niečo nebude v poriadku. Pohľad jej spočinul na blonďákovi. A potom znova na temnej vrane. "Jed?" precedila pomedzi zuby. Mali ju doniesť živú. Sakra. Ryšavka stále nejavila žiadne známky života. Akoby proste spala. Premýšľala, ˇčo teraz. Ak jej dali niečo, len oni vedia, ako to zastaviť. Ako to možno navrátiť naspäť. A keď nie, tak.. holt, nepodarená misia. Potom si však spätne prehrala v hlave jej slová. "Počkať. Chceš povedať, že vďaka tebe ešte žije? Prečo sa mi tomu nechce veriť."
Theodor Whiteman
Theodor Whiteman
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 12. 18

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Sun Feb 10, 2019 10:04 pm
Když zaslechne, že je zajatá dívka otrávená, změní svůj postoj vůči zajaté černé vráně. Chytne jí pod krkem a přirazí ji ke zdi. "Ty jsi jí otrávila?" Lehce zesílí stisk na její krk, sice je stále dost volný na to, aby mohla dýchat a především odpovídat na otázky, ale zároveň je dost silný na to, aby pochopila, že špatná odpověď může znamenat konec jejího života. "Doufám, že máš protijed, páč naše dohoda o tvém přežití už neplatí. Mám pro tebe novou dohodu, přežije holka, přežiješ ty. Umře holka..." Zase trochu zesílí stisk ruky. "asi ti nemusím říkat co se stane."
Aniž by spustil oči z černé vrány, promluví ke své kolegyni. Jeho hlas je tentokrát klidný a je z něj jasné, že každé nadcházející slovo myslí naprosto vážně. "Začni stopovat čas bloncko. Tady černý dávám dvě minuty. Bez protiléku nemá cenu tu holku nikam tahat, takže buď tady ta černá špína navalí co potřebujem nebo tu ráno najdou dvě tuhý holky. " Po přenesení řeči již mlčky zírá černé vráně do očí a vyčkává co bude následovat.
Adeline Williams
Adeline Williams
Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 07. 09. 18
Location : Crow of Darkness

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Mon Feb 11, 2019 9:24 am
Ušklíbne se nad blondýnčinou bystrostí, hotový Sherlock. Sice si není vědomá toho, že by zmiňovala jed, ale nejspíš to je zřejmé. "Je mi celkem jedno, jestli mi věříš nebo ne, ta holka-" začne jí odpovídat, jenomže v tu chvíli po ní chňapne Pat a její drsná odpověď je v tahu. Potlačí bolestné heknutí, když ji tak přirazí na zeď, takovou radost mu rozhodně neudělá. Ve chvíli, kdy jí začne cpát další ultimátum, ho propíchne podrážděným pohledem. Že se na to nevykašlala a nezabila tu zrzku rovnou, teď by v téhle situaci vůbec nemusela být. Na její vkus si dost vyskakují, ale nakonec... v tuhle chvíli je tu ona ta neozbrojená. "Uklidni se, Laro Croft... takhle ranit moje city, já myslela, že mě pozveš na rande a ne že mě budeš chtít uškrtit," odfrkne si naoko dotčeně, načež s protočením očí sáhne do zadní kapsy džínů, vytáhne stříkačku a hodí ji po blondýně, snad to chytne. "Zabere to hned. Ale počkejte s tím až venku, kamery musí zachytit, že ji nesete a vypadá jako mrtvá, jinak po ní zas půjdou," vysvětlí jim, jak se věci mají a nezbývá jí nic jiného, než doufat, že to udělají. Nejde jí jen o to, aby byla zrzka v bezpečí, chce tak trochu chránit i svůj zadek, je moc pěkný na to, aby se mu ubližovalo. Je jí jasné, že ji nemine trest, ale když to bude vypadat, že svůj úkol splnila, třeba Stín přimhouří oči. "Ještě jednou mě nazveš špínou a příště budeš ty ten, koho otrávím... a tentokrát se nebudu chystat namíchat protilátku," oplatí mu výhrůžky, než očima spočine na blondýně. "A teď vypadněte, než se začnou ostatní vracet." Zaprvé už jich má plné zuby a zadruhé by jim pak nehodlala pomoc, zrzka by umřela a tohle všechno by bylo zbytečné. Alespoň je poučená, že vážně je lepší být svině, než někomu pomoct, nikdy se to nevyplácí. Ať už v podobě Pata a Mata, jako to má ona, anebo nějak jinak. To prostě naštve.
Sponsored content

Sklepní prostory - Stránka 8 Empty Re: Sklepní prostory

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru